زیبایی

کلینیک زیبایی در کرج + بهترین کلینیک زیبایی پوست و مو کجاست؟

بهترین کلینیک زیبایی در کرج کجاست ؟ و چه ویژگی هایی دارد؟ اول باید بدانید که کلینیک زیبایی، درمانگاهی است که دارای مجوز وزارت بهداشت و پروانه تخصصی خدمات زیبایی است و به خدمات و درمان‌های زیبایی می‌پردازد. مجوز تاسیس تنها به پزشک متخصص داده می شود که در زمینه پوست، مو و زیبایی تخصص دارد و وجود حداقل دو پزشک متخصص زیبایی ضروری می باشد.

کلینیک زیبایی مرکزی است که خدمات مرتبط با زیبایی را ارائه می دهد، از جمله روش های غیرجراحی و جراحی زیبایی، درمان های پوستی، خدمات لیزر، ماساژ، و غیره. در کلینیک زیبایی، مشتریان می توانند از خدمات مختلف با توجه به نیازهای خود استفاده کنند.

ویژگی بهترین کلینیک زیبایی در کرج چیست؟

زیر نظر پزشک متخصص پوست و مو

یکی از مهمترین ویژگی های کلینیک زیبایی خوب حضور پزشک در کلینیک و نظارت روی کار دیگر پرسنل است.تخصص پزشک نیز اهمیت بسیار زیادی دارد.بهتر است کلینیک هایی را انتخاب کنید که زیر نظر پزشک متخصص پوست و مو فعالیت می کنند.

مجوز از وزارت بهداشت

یکی از مهمترین ویژگی های کلینیک زیبایی خوب داشتن مجوز است.وزارت بهداشت برای تمام کلینیک های زیبایی قوانینی تعیین نموده است.رعایت این قوانین اهمیت بسیاری زیادی دارد و کمک می کند که شما بتوانید بهترین کلینیک ها را از بین دیگر کلینک ها تشخیص دهید.

رعایت بهداشت

از دیگر ویژگی های کلینیک زیبایی خوب رعایت بهداشت و تمیزی محیط است. در کلینیک زیبایی تا آنجایی که ممکن است باید از تجهیزات یک بار مصرف استفاده شود.

قیمت ها منصفانه هستند

دریافت وجه مناسب در قبال خدمات ارائه شده بسیار اهیمت دارد. قیمت خدمات زیبایی تعرفه مشخصی دارد و وزارت بهداشت برای آنها استانداردی مشخص تعیین نموده است.

دستگاه های به روز و مدرن

دستگاه هایی مانند دستگاه لیزر موهای زائد، دستگاه میکرودرم، دستگاه هایفوتراپی همگی هر سال تغییر کرده و به روز می شوند.این دستگاه ها باید مطابق با تغییرات تعویض شوند.

خدمات ارائه شده در کلینیک زیبایی در کرج کدامند؟

 • تشخیص و درمان بیماری های پوست و مو
 • بافت برداری ( Biopsy )
 • کاردرمانی با بهره گیری از اشعه ماوراء بنفش VBAو UVB
 • الکترولیز (سوزاندن موهای اضافی)
 • آزمایشات حساسیت پوستی ( Patch test )
 • لیزر تراپی پوست
 • کاشت و پیوند مو
 • انجام کوتر و کرایو ضایعات پوستی
 • لاغری و تناسب اندام
 • خدمات زیبایی بینی بدون جراحی
 • خدمات جوان سازی پوست
 • میکرونیدلینک (درمان جای زخم، سوختگی واقع ترک های پوستی)
 • کاشت ابرو
 • لیفتینگ صورت
 • پاکسازی پوست

کیفیت کار اولویت شما باشد!

ارائه خدمات زیبایی در کلینیک های زیبایی به صورت کاملا تخصصی و مطابق با نیاز و شرایط بیمار و با بهره گیری از آخرین متد های روز پزشکی دنیا انجام می شود و همواره به علت حساس بودن بافت پوست و مو، عمل زیبا سازی می بایست با دقت و ظرافت فراوان و خاصی انجام شود که به درمان های تکمیلی و ویزیت های متعدد پس از عمل نیاز نباشد.

با توجه به مطالب گفته شده خدمات زیبایی پوست و مو ‌پروسه ای زمان بر و طولانی دارد و لازم است جهت دستیابی به نتیجه هر چه مطلوب تر، ارائه خدمات تکمیلی نیز انجام شود.انجام خدمات زیبایی می بایست در کلینیک ها به صورت منظم و بدون اتلاف وقت بیمار و با تعیین وقت قبلی باشد و هرگز نباید ارائه ی خدمات زیبایی کلینیک پوست و مو فاصله ای ایجاد شود.

چطور بهترین کلینیک زیبایی در کرج را پیدا کنیم؟

بهترین راه برای تشخیص بهترین کلینیک زیبایی مراجعه به کلینیک و بررسی مجوزها، تجربه پزشک و سطح سلامت در کلینیک است. شما می توانید به صورت حضوری با سایر مشتریان در مورد نحوه برخورد با آنها و رضایت آنها صحبت کنید. اگر یک جلسه مشاوره در کلینیک شما برنامه ریزی شده است، بهتر است آن را در نظر بگیرید و تمام سوالات خود را از پزشک خود بپرسید. در غیر این صورت، ارزش یک بار مراجعه به پزشک در مورد مشکلات پوستی و نحوه درمان آنها را دارد.

در نهایت یک جلسه مشاوره رایگان بگیرید

یک کلینیک پوست خوب معمولا یک جلسه رایگان مشاوره برای افراد در نظر میگیرد تا امکان انتخاب هر چه دقیق ‌تر گزینه‌های مورد نیاز برای وی فراهم آید. این اطلاعات می‌ تواند شامل معرفی گزینه‌های درمانی، ارائه مجوزها، کیفیت خدمات و هزینه‌های مربوطه و بیمه‌های تحت پوشش باشد. در جلسه مشاوره باید هزینه ها به طور روشن برای مراجعه کننده شرح داده شود.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *