دکوراسیون

تولیدی لوستر کرج + مرکز فروش لوستر در کرج حباب و کریستال

مرکز فروش و تولیدی لوستر در کرج کجاست؟ برای خرید حباب و کریستال لوستر در کرج به کجا مراجعه کنیم. لوسترها فقط برای نورانی کردن محیط نیستند تنوع کاربرد و شکل آنها باعث شده که به یک عنصر تزئینی هم بدل شوند.

اولین چیزی که برای خرید لوستر در کرج باید به آن توجه کنید، فضای مورد نظر شماست. این که وسعت فضای اتاق کم است یا زیاد، سقف آن اتاق بلند است یا کوتاه، آیا اتاق نشیمن شما سقف کاذب و چراغ هالوژن هم دارد یا نه، جزو نکات بسیار مهمی است که برای انتخاب لوستر، حتما باید به آن ها توجه کنید.

بهترین تولیدی لوستر در کرج چه ویژگی هایی دارد ؟

ارائه ضمانت نامه

مراکز تولید کننده معتبر لوستر در کرج ، نسبت به ارائه ضمانت نامه کیفیت کالا به مشتریان خود اقدام کرده و امکان مرجوع کردن کالاهای بی کیفیت را فراهم می کنند. از این رو باید بگوییم که یکی از ویژگی های یک تولیدی لوستر برنزی با کیفیت در کرج، ارائه ضمانت نامه کیفیت محصولات به مشتریان است.

لوسترهای کریستالی

لوسترهای کریستالی در کرج را که همه می‌شناسند شکل کلی این لوسترها عبارت است از یک پایه فلزی که كریستال‌های كوچك و بزرگ از اطراف آن آویزان شده؛ كریستال‌هایی كه برخی پرتلالو و درخشان هستند و بعضی جلوه چندانی ندارند. شكل كریستال‌ها هم متفاوت است؛ گوی‌های چندوجهی، لوزی‌های بلند و كوتاه و…. .گاهی در یك لوستر، تلفیقی از چند نوع كریستال به چشم می‌خورد.

لوسترهای حباب دار

اگر لوستر حباب دار در کرج ا انتخاب می کنید ، حواس تان باشد که از مدل هایی انتخاب کنید که حباب های استاندارد و معمول تری دارد تا در صورت شکستن یکی، بتوانید حباب آن را دوباره جایگزین کنید. دقت کنید که بدنه لوستری که انتخاب می کنید پیچیدگی های چندانی نداشته باشد تا از شر دردسر تمیز کردن انحناهای پر پیچ و خم آن در امان باشید.

قیمت های منصفانه

قیمت محصولات جزو فاکتورهای مهمی محسوب می شود که می تواند مشتریان تولیدی لوستر در کرج را به مشتریان دائمی تبدیل کند. بنابراین یک تولیدی لوستر کریستالی این موضوع را مد نظر خود قرار داده و همواره تلاش می کند تا با ارائه بهترین قیمت ها، رضایت مشتریان خود را به دست آورد.

تنوع بالای محصولات

تنوع بالا یکی از مهمترین ویژگی هایی است که مشتریان به دنبال آن هستند. در واقع یک تولیدی لوستر مدرن باید با در اختیار داشتن طراحان حرفه ای و با سنجیدن سلیقه مشتریان، به صورت دوره ای نسبت به طراحی و ارائه کلکسیون های جدیدی از لوسترها اقدام نماید.

انواع لوستر کدامند؟

  • لوستر آنتیک
  • لوستر مدرن
  • لوستر سوزنی
  • لوستر چوبی و فلز
  • لوستر کودک

برای خرید یک لوستر خوب در کرج چه مواردی اهمیت دارد؟

کدام رنگ لوستر مناسب شماست؟

لوستر از آن دسته لوازمی نیست که مدام برای تنوع عوض شود. پس بهتر است در انتخاب رنگ آن به سراغ گزینه‌هایی بروید که با رنگ‌های مختلف به خوبی هماهنگ می‌شوند. مثلا شاید شما در طی چند سال، پرده‌ها، کوسن، رومبلی و… را عوض کنید اما امکان اینکه فکرتان به سراغ تعویض لوستر بیفتد خیلی کم است. پس بهتر است رنگی را برای لوسترتان انتخاب کنید که به سادگی با عموم طیف‌های رنگی هماهنگ و چشم‌نواز می‌شود.

چه تعداد لوستر نیاز دارید؟

انتخاب تعداد لوسترها هم به اندازه فضا بستگی دارد. برای مثال، اتاقی بزرگ و سالنی وسیع به چند عدد لوستر نیاز پیدا می‌کند. البته بحث سلیقه هم در این‌جا شرط است. برای مثال، برخی ترجیح می‌دهند برای فضایی بزرگ، یک لوستر بزرگ و تجملی در مرکز سقف استفاده کنند و برخی دیگر هم ترجیح می دهند که از چند لوستر کوچک‌تر در نقاط مختلف بهره ببرند.

لوستر در چه فضایی قرار خواهد گرفت

فضایی کوچک به یک لوستر بزرگ نیاز ندارد. آویختن یک لوستر کوچک به سقف یک فضای بزرگ هم چندان جالب نیست. پس حواستان باشد که تناسب اندازه لوستر با محیط را در نظر داشته باشید. از ابعاد زیبایی‌شناختی هم که بگذریم، روشن کردن تعداد زیادی لامپ در زمانه‌ای که مدام شعار «لامپ اضافی خاموش» سر داده می‌شود اصلا کار درستی نیست. از طرف دیگر، نور کم هم برای اتاق‌های بزرگ، فضا را دلگیر می‌کند.

سقف اتاق چه اندازه است؟

قبل از انتخاب لوستر از خود بپرسید که سقف اتاق کوتاه است یا بلند. توجه به این موضوع باعث می‌شود که در صورت بلند بودن سقف مکان مورد نظر به سراغ لوسترهای بلند و چند شاخه بروید. سقف‌های بلند، دست شما را برای انتخاب لوستر باز می‌گذارند؛ لوسترهای بلند و ریسه‌ای از جمله انتخاب‌هایی است که پیش رویتان قرار دارد.

سبک لوستر را انتخاب کنید

سبک و مدل لوستر یکی از مهم‌ترین نکاتی است که باید به آن توجه داشته باشید. قبل از بررسی ابعاد فنی لوستر، مشخص کنید که سبک چیدمان منزلتان، سنتی است یا از چیدمان مدرن برای طراحی داخلی و دکوراسیون منزل لذت می‌برید.

نوشته های مرتبط