زیبایی

آرایشگاه خوب در کرج برای رنگ مو کجاست ؟

آرایشگاه رنگ مو در کرج : زمانی که بحث آرایشگاه رنگ مو در کرج می شود، همیشه می بینیم که کسانی که سنشان بالای ۳۰ است چالش بیشتری برای انتخاب آرایشگاه رنگ مو دارند. وقتی سن کمی بالاتر می رود باید بیشتر حواسمان به رنگ و آرایش موهایمان باشد که برای خود انتخاب می کنیم باشد. شاید رنگ موی سبز و آرایش مویی که قبلا در آن می درخشیدید الان دیگر گزینه ای مناسب برایتان نباشد. با تغییر سن خیلی چیزها تغییر می کنند، و چیزی که قبلا باعث می شد حس خوبی داشته باشیم، ممکن است در زمان حال، آن حس گذشته را القا نکند.

ویژگی های مهم آرایشگاه رنگ مو در کرج چیست ؟

  • بهترین آرایشگاه رنگ مو در کرج ، با تجربه است.
  • برای هر نوع مو، رنگ و اکسیدان مخصوص همان مو را به کار می برد.
  • سلامت مو در اولویت او قرار دارد.
  • از برندهای رنگ موی سالم استفاده می کند.
  • رنگ کار مو حرفه ای در کرج برای سلامتی خودش ارزش قائل است.
  • دستمزد منصفانه می گیرد.
  • در هر روز محدودیت کاری دارد.
  • جدیدترین مدل های روز را می شناسد.

از ویژگی های آرایشگاه رنگ مو  بعنوان رنگ کار حرفه ای مو در کرج ، جلب اعتماد مشتریان، رعایت بهداشت، داشتن نظم کاری، خوش اخلاق بودن، ارائه خدمات مشاوره به متقاضیان، تسلط بر رنگ و مش، استفاده از مواد با کیفیت و برند خوب، آشنایی با متد روز و جدید، متمرکز بودن بر کار، حرفه ای و متخصص بودن در رشته کاربامواد می باشد .

یک آرایشگاه مو در کرج باید بتواند مشاوره در انتخاب رنگ مو بر اساس رنگ پوست، رنگ چشم، مدل مو، رنگ طبیعی مو و ….انواع خدمات رنگ مو های جدید و ۲۰۲۰، انواع لایت ها ، لولایت ، سامبره ، آمبره، رنگ موهای فانتزی با استفاده ازبهترین برند و با کیفیت ترین مواد، جدید ترین مش ول ایت ها در هوای باز ( بلیاژ ) بدون نیاز به فویل بدون آسیب دیدگی با مواد، انواع رنگ و مش های کلاهی و بدون کلاه , تکه ای , قسمتی , شانه ای , پوشی , ستاره , شاخه ای , فویلی , کلاهی , ژورنالی , قلمی , فریزینگ و … را ارائه دهد.

بالیاژ مو

بالیاژ کردن مو به تکنیکی گفته می شود که در آن آرایشگر آزادانه رنگ را بر موهای شما می گذارد. این روش نسبت به روش فویل نتیجه ی ملایم تر و طبیعی تری دارد . این تکنیک بسیار پیشرفته است و بین ستارگان هالیوودی بسیار محبوب است. رشد ریشه باعث تغییر شدید در ظاهر نمی شود و نیاز به ترمیم رنگ ریشه کمتر از حالت های دیگر است.

آمبره چیست

در رنگ به روش آمبره رنگ تیره از ریشه شروع می شود و هر چه به ساقه می رسیم رنگ روشن تر است.

سامبره مو

سامبره روش جدیدتری نسبت به آمبره است. سامبره ترکیبی از آمبره و بالیاژ است. تغییر رنگ از تیره به روشن ملایم تر از روش آمبره است.

لولایت کردن مو یعنی چه ؟

در رنگ کردن مو مفهوم لولایت این است که بر روی موهای روشن ، تکه‌ های تیره کار میشود . این روش رنگ کردن مو می‌تواند با فویل‌ یا با کلاه مش انجام شود. لولایت بر روی موهای اروپائی‌ها به آسانی با رنگ انجام می‌شود که نتیجه‌ آن بسیار زیباست . لولایت کردن بر روی موهای ما ایرانی ها بیشتر مواقع ای کاربرد دارد که مو بسیار روشن شده و زردی زیاد آن نوعی زنندگی ایجاد کرده است.

نوشته های مرتبط