زیبایی

کاشت مژه در کرج + قیمت اکستشن مژه در کرج با کیفیت

کاشت مژه در کرج : نمی‌توان انکار کرد که گیرایی و زیبایی خیره‌کننده چشم‌ها با داشتن مژه‌های پرپشت و بلند کامل می‌شود. کاشت مژه یکی از روش‌هایی است که با پیشرفت تکنولوژی، هر روزه به متقاضیان آن افزوده می‌شود.

کاشت و اکستنشن مژه در کرج یکی از متدهای جدید در افزایش زیبایی چشم محسوب می شوند، شما با استفاده از این متد ها می توانید مژه های پرپشت تر و بلندتری داشته باشید و حالت چشمانتان را تغییر دهید. چقدر با این تکنیک مدرن آشنایی دارید؟ از آنجایی که عملکرد این دو تکنیک مشابه هم می باشد اما تفاوت های زیادی هم دارند.

تفاوت کاشت و اکستنشن مژه را بدانید !

تفاوتی که بین کاشت و اکستنشن مژه در کرج وجود دارد این است که کاشت مژه طبیعی تر از اکستنشن مژه در کرج بنظر می آید، کاشت مژه فرآیندی پیچیده ای دارد چون بصورت جراحی و پیوند در نزدیک چشم و خطرناک است و همه افراد هم نمی توانند این روش را انجام دهند.

در کاشت مژه، مژهای کاشته شده همانند مژه های طبیعی رشد می کنند اما در اکستنشن مژه به هیچ عنوان رشدی ندارد. اکستنشن مژه بصورت شش ماهه چسبانده می شود و هر دو هفته ۱ بار نیاز به ترمیم دارد، کاشت مژه در کرج بصورت یک ماه کاشته می شود و هر هفته نیاز به ترمیم دارد.

کاشت مژه بهتر است یا اکستنشن مژه ؟

بطور قطعی نمی توان گفت که کدام روش از دیگری بهتر است هر کدام از روش ها با توجه به شرایط افراد متفاوت است بطور مثال برای افرادی که مژه های آنها کمتر از یک سانت و یا بطورمادرزادی مژه کوتاه دارند و حساسیت چشمی ندارند استفاده از کاشت مژه برایشان بهتر است، و همچنین تارهای مژه ثابت و به هیچ وجه از پلک جدا نمی شوند.

ولی افرادی که پلک های حساسی دارند و از طرفی از مژه مصنوعی هم نمی توانند استفاده کنند اکستنشن مژه با تقویت مژه با مواد ویتامینه برای بلندی و پرپشتی مژه نشان دادن مژه هایشان بهتر عمل می کند و مدت دوام آن هم از مژه های مصنوعی خیلی بهتر است.

انواع روش های کاشت مژه در کرج

کاشت طبیعی با روش میکروسرجری

با روش میکروسرجری پیشرفته می توان کاشت مژه دائمی در کرج را تجربه کرد. در این روش بیمار می توان طول مژه ها را تعیین کند. کاشت مژه در کرج تحت بیهوشی موضعی و در حالی انجام می شود که بیمار هشیار است ، در این روش کاشت مژه بین یک تا سه ساعت طول می کشد.

کاشت موقت یا همان اسکتشن با مژه مصنوعی

در روش اکستشن مژه، مژه های مصنوعی مجزا به صورت یکی یکی با استفاده از چسب روشن یا مشکی طبیعی با دوام مخصوصی به مژه های طبیعی شما وصل می شوند.در کاشت موقت مژه ها یک هفته دوام می آورند. این نوع کاشت به دلیل چسبی که استفاده می شود، ماندگاری کمتری دارد.

معمولا برای هر چشم می توان از ۴۰ تا ۶۰ مژه استفاده کرد.جنس مژه های مخصوص اکستنشن می تواند از موی انسان، موی سمور، موی اسب، فیبرهای مصنوعی یا ابریشم باشد. استفاده از موی حیوانات برای این کار توصیه نمی شود زیرا ما نمی توانیم از پاکیزه و استریل بودن آن اطمینان حاصل کنیم. علاوه براین مژه های تولید شده از موی حیوانات احتمال حساسیت را بالا می برند.

روش های اکستشن مژه در کرج

کاشت کلاسیک

در این روش تارهای مژه توسط افراد ماهر (مژه‌ کار کرج) با چسب مخصوص روی مژه‌های طبیعی چشم چسبانده می‌شود.

کاشت تار به تار

برای بهبود کم پشتی مژه‌ها و ایجاد ظاهر طبیعی و یک‌دست‌تر از این روش استفاده می‌شود. تکنیک تک‌انبر، تکنیک دولاین، کاشت مژه روسی، کاشت مژه ترکیه‌ایی، کاشت روش ال، کاشت مژه بوته‌ایی، کاشت مژه ایتالیایی، کاشت مژه خلیجی، کاشت مژه اداری، کاشت مژه نیمه، همه موارد مربوط به تکنیک تار به تار هستد.

کاشت والیوم

کاشت مژه چند بعدی است که از ۲ تا ۱۰ بعدی را والیوم و ۱۲ بعدی را مگاوالیوم می‌نامند. این روش یکی از پرطرفداران روش‌های کاشت مژه است که باعث حجم‌دهی به مژه‌ها می‌شود. برای این کار از تارهای بسیار نازک که در ۲، ۳ یا ۴ جهت مختلف هستند، بر روی هر یک از تارهای مژه طبیعی استفاده می‌شود.

کاشت موقت یا اکستنشن، به طور کلی با کمک ابزار مخصوص تارهای موی آغشته به چسب مخصوص، به صورت تکی، دوتایی و یا سه‌تایی روی مژه‌های طبیعی چسبانده می‌شوند.

مراقبت‌های پس از انجام اکستنشن

 • پس از کاشت موقت یا نیمه دائم، به مدت ۱۲ ساعت آب به صورت نزنید تا چسب خشک شود.
 • در روزهای اول از ریختن اشک به هر دلیلی، خودداری کنید.
 • چشم ها را نمالید و محکم نخارانید.
 • در حمام مراقب باشید آب با فشار به صورت و چشم‌هایتان برخورد نکند.
 • سعی کنید از ریمل استفاده نکنید. در صورت ضرورت، ریمل مخصوص اکستنشن مژه تهیه کنید.
 • به دلیل پرپشتی و دیواره ایجاد شده مژه‌ها، کشیدن خط چشم سخت خواهد بود و البته نیازی هم به آن نخواهید داشت.
 • برای پاک کردن آرایش صورت خود از ژل شستشوی ملایم و یا شامپو بچه استفاده کنید و به آرامی با دستمال نرم چشم‌ها را خشک کنید.
 • برای مرتب کردن مژه‌ها بعد از حمام و پس از بیدار شدن از خواب، از برس مخصوص مژه استفاده کنید.
 • هنگام خواب بر روی شکم نخوابید.
 • شنا کردن با احتیاط، مانعی ندارد اما از سونای بخار استفاده نکنید.

اکستنشن مژه چه عوارضی دارد؟

 • اگر مژه‌ کار شما فرد متخصص و ماهری نباشد، احتمال اینکه با بی دقتی باعث چسبیدن مژه‌های پائین به پلک بالا شود زیاد است. بنابراین در انتخاب سالن زیبایی دقت نمائید.
 • اگر چسب استفاده شده مرغوب نباشد، ممکن است چشم‌ها دچار سوزش، خارش و قرمزی شوند. در صورتی که این علائم پس از ۱۲ ساعت رفع نشد، لازم است نسبت به برداشتن اکستنشن اقدام نمائید.
 • اگر تعداد دفعات زیاد و به طور پیوسته ، نسبت به اکستنشن مژه اقدام کنید ممکن است مژه‌های طبیعی شما از ریشه درامده و دیگر رشد نکنند.
 • در صورت عدم رعایت بهداشت، احتمال ابتلا به گل‌مژه افزایش می‌یابد. بنابراین از تمیز و ضدعفونی بودن وسایل مژه‌کار و ملافه و روبالشی خود اطمینان حاصل کنید.

نوشته های مرتبط