زیبایی

پاکسازی صورت در کرج + برای پاکسازی صورت به کجا مراجعه کنیم؟

پاکسازی صورت در کرج : پاکسازی پوست در کرج برداشتن سلول‌های مرده و نیز آلودگی‌هایی است که روی پوست تجمع پیدا کرده است. این کار می‌تواند سبب ایجاد شادابی و طراوت در پوست شود و به سلامت پوست کمک می‌کند. با این کار سلول‌های لایه‌های سطحی پوست و نیز چربی‌ها و ذراتی که بر اثر آلودگی‌های هوا روی پوست نشسته است، برداشته می‌شود.

فرایند پاکسازی صورت در کرج بدین شکل است که با استفاده از مواد و روغن‌های گوناگون، سطح مرده پوست و جوش‌های سرسفید و سرسیاه را از بین می‌برند و با لایه برداری پوست صورت شادابی و طراوت را به پوست بازمی‌گردانند. پاکسازی صورت برای انواع پوست صورت (پاکسازی پوست چرب، پاکسازی پوست خشک، پاکسازی پوست مختلط و پاکسازی پوست نرمال) انجام می‌شود. بعد از پاکسازی صورت، پوست کمی به نور خورشید حساس می‌شود و بهتر است مراقبت‌های لازم در برابر اشعه خورشید رعایت شود.

از این رو بهترین زمان برای پاکسازی صورت یا لایه برداری پوست در کرج ، پاییز و زمستان است که اشعه‌ی خورشید نفوذ کمتری دارد. پاکسازی صورت در کرج بهتر است به‌صورت دوره‌ای انجام شود تا با رفع آسیب‌های پوستی، مراقبت از پوست به بهترین نحو ممکن صورت گیرد.

فواید پاکسازی پوست و صورت چیست ؟

 • آبرسانی پوست باعث افزایش رطوبت پوست می‌شود که برای رطوبت رساندن به لایه بیرونی بسیار مفید است.
 • آبرسانی برای پوست‌های خشک نیز بسیار مفید است و مانع از چروک زودرس می‌شود.
 • ماساژ صورت باعث می‌شود تا خون زیر پوست شما به حرکت درآید.
 • باعث ریلکسی و آرامش شما شده و به جذب مواد اکسیژن‌ رسان کمک می‌کند و بخاطر تحریک پوست باعث دفع مواد زائد می‌شود.
 • پاکسازی باعث زیبایی و شادابی پوست می‌شود.
 • آلودگی‌های سطحی، دانه‌های سرسیاه را از سطح پوست برمیدارد.
 • باعث می‌شود تا مواد معدنی و اکسیژن‌دار به سطح درمیست پوست برسد .
 • مراحل پاکسازی پوست صورت در کرج
 • بخور صورت
 • ماسک صورت
 • لایه برداری
 • شست و شو
 • ماساژ صورت

مراحل فوق، اصلی‌ترین کارهایی است که در پاکسازی پوست صورت در کرج انجام می‌گیرد. شما می‌توانید با توجه به نوع و مشکلات پوست خود از روش‌های فوق استفاده کنید. فرقی نمی‌کند چه نوع پوستی دارید. پاکسازی فواید زیادی برای پوست دارد.

انواع لایه برداری پوست در کرج

پیلینگ شیمیایی

لایه برداری شیمیایی به معنی تخریب و برداشت کنترل شده لایه هایی از پوست بواسطه ترکیبات شیمیایی با هدف محو آثار باقیمانده از جوش و آکنه، بثورات جلدی، کک ومک و انواع لکه های پوستی است. پیلینگ بسته به عمق آن از یک روز تا دو هفته به طول می انجامد و پساز دوره پوسته ریزی، پوستی جد ید جایگزین می گردد.عمق پیلینگ به غلظت ماده موثره، تعداد دفعات مصرف و مدت زمانی که روی پوست میماند، بستگی دارد. از اینگونه مواد می توان به سالسیلیک اسید، اسید لاکتیک، اسید کربولیک (فنل) اسید تری کلرواستیک، رزور سینول، اسیدرتینوئیک اشاره نمود .

پیلینگ مکانیکی یا Dermaberasion

در پیلینگ مکانیکی به وسیله وسایل الکترومکانیکی خاصی پوست ساییده می شود و در رفع اسکار های عمیق تر ناشی از آکنه ها کاربرد بیشتری دارد.

پیلینگ لیزری

پیلینگ لیزری که در سالهای اخیر صورت می گیرد در حال حاضر از دو نوع لیزر برای لایه برداری استفاده می شود. لیزر دی اکسید کربن، لیزر اربیم یاگ که در این دو نوع لیزر از خواص تبخیر آب و نکروز گرمایی آنها برای لایه برداری پوست استفاده می شود.

چه عواملی بر قیمت پاکسازی پوست تاثیر دارد ؟

یکی دیگر از عوامل موثر بر قیمت پاکسازی پوست، آن ناحیه‌ای از بدن است که می‌خواهید پاکسازی پوست را برایش انجام دهید. خدمات پاکسازی پوست فقط برای پاکسازی صورت ارائه نمی‌شوند؛ بلکه برای نواحی مختلف بدن هم می‌توان پاکسازی پوست انجام داد. برای مثال برای روشن شدن پوست زیر بغل و کشاله ران، ترمیم لکه های ایجاد شده به خاطر سن، و رفع جای زخم و رفع اسکار می‌توان از انواع خدمات پاکسازی پوست بهره‌مند شد. در چنین شرایطی وسعت سطح پوستی که قرار است پاکسازی شود بر قیمت پاکسازی پوست موثر است.

نوشته های مرتبط