پزشکی

متخصص پوست و مو کرج + بهترین دکتر پوست و مو کیست؟

متخصص پوست و مو در کرج را چطور انتخاب کنیم؟ بهترین دکتر پوست و مو چه ویژگی هایی دارد؟ با مجله آکس همراه شوید تا از نکات مهم در این زمینه آگاه شوید.متخصص‌های پوست، پزشکانی و جراحانی هستند که مهارت‌ها و تجربه‌های ویژه را برای ارائه‌ی مراقبت‌های پوستی برای این عضو مهم دارند.

متخصص پوست اختلالاتی همانند کیست پیلار، راش های پوستی نظیر کهیر، بیماری های مزمن نظیر اگزمای پوستی و پسوریازیس، درمان آکنه، درمان ریزش مو، درمان زگیل های پوستی، عفونت ها و قارچ های پوستی، درمان رزاسه و … می پردازد.بهترین متخصص پوست و مو برای شما کسی است که تخصص او با نیازهای شما هماهنگ باشد.

ویژگی بهترین دکتر پوست و مو در کرج چیست؟

تجربه و مهارت

داشتن تجربه و مهارت درمورد مشکل پوستی شما، متخصص پوست را قادر می‌کند نتیجه‌ی بهتری از کار بگیرد. متخصص پوست می‌تواند دوره‌های مکملی برای تخصص بگذراند تا مهارت و تخصص لازم را کسب کند. این آموزش‌ها بیشتر هنگام موقعیت‌های خاص به کمک متخصص خوب پوست می‌آید.

رضایت بیمار

از فامیل، دوستان یا پزشک عمومی خود راجع به این موضوع سوال کنید. از آن‌ها در باره‌ی امکانات، تجربه‌ی آن‌ها و میزان رضایت از نتیجه‌ی کار بپرسید.دیدن رضایت مراجعه کنندگان قبلی می‌تواند به شما نشان دهد برخورد کارکنان، فضای مطب و نحوه‌ی برنامه ریزی چگونه است.

مراقبت‌های هنگام درمان

وقتی توسط پزشک متخصص پوست تحت درمان هستید شاید نیاز باشد در ساعتی به جز ساعت کاری با او تماس بگیرید، به ویژه برای بیان مسائلی مانند واکنش‌های آلرژیک به دارو.

دلایل مراجعه به متخصص پوست و مو در کرج چیست؟

 • التهاب مزمن
 • بیماری های پوستی
 • آکنه
 • ریزش مو
 • ایجاد چین و چروک
 • زگیل
 • پسوریازیس
 • بر جا ماندن جای زخم
 • جای جوش
 • کم پشت شدن مو
 • شوره مو
 • پوسته پوسته شدن پوست سر
 • مشکلات ناخن
 • سرطان پوست

چه خدمات زیبایی توسط متخصص پوست و مو انجام میشود؟

تزریق ژل

تزریق ژل یکی دیگر از خدمات متخصص پوست و زیبایی است که برای درمان مشکلات ظاهری پوست و زیبایی پوست صورت انجام می‌شود. در این روش با تزریق ژل به بخش‌هایی از صورت، افتادگی پوست درمان شده و پوست صورت سفت و صاف می‌شود.

تزریق فیلر

متخصص پوست و مو ممکن است بیشتر در زمینه‌های زیبایی فعالیت کند. خدمات زیبایی ارائه شده نیز برای جوان‌سازی و رفع عیوب ظاهری پوست صورت و بدن انجام می‌شود.

جوان‌سازی پوست

متخصصان پوست و مو از روش‌های متعددی برای زیبایی و جوان‌سازی پوست صورت استفاده می‌کنند. در تخصصی‌ترین روش‌ها، آنها از پیشرفته‌ترین دستگاه‌های جوان‌سازی پوست صورت کمک می‌گیرند تا مراجعه‌کنندگان پوستی زیبا، جوان و شاداب داشته باشند.

لیزر

لیزر نیز یکی دیگر از خدمات زیبایی ارائه شده توسط متخصص پوست و مو است. در این روش پزشک متخصص زیبایی از اشعه مادون‌قرمز برای درمان لکه‌های پوستی، رفع جای جوش، درمان افتادگی و شلی پوست صورت و تحریک کلاژن‌سازی استفاده می‌کند.

لیفت صورت

لیفت یکی از روش‌های درمانی برای افتادگی پوست صورت، درمان غبغب و درمان پیری پوست است. یکی از درمان‌های زیبایی بسیار پرطرف‌دار که به‌صورت جراحی توسط متخصص و جراح زیبایی انجام می‌شود.

بوتاکس

بوتاکس نیز توسط دکتر زیبایی برای رفع خطوط و چین‌وچروک‌های پوستی انجام می‌شود و این درمان زیبایی یکی از رایج‌ترین درمان‌هاست.

درمان های مربوط به مشکلات پوست و مو

کاشت مو

کاشت مو، یکی از بهترین روش هایی است که می توان از طریق آن، طاسی و کچلی را از بین برد.

فوتوتراپی

یکی دیگر از روش های درمانی مشکلات پوست و مو، فوتوتراپی می باشد. این روش به نور درمانی نیز شناخته می شود. زیرا به وسیله ی دستگاه های مخصوص، اشعه هایی به پوست فرد برخورد داده می شود تا مشکلات پوستی درمان شود.

دارو درمانی

برخی از بیماری ها را می توان به وسیله ی دارو درمان کرد. دارو ها می توانند به صورت موضعی یا خوراکی باشند. متخصص پوست و مو بیمار را معاینه می کند و بر اساس تشخیص خود، برای درمان این روش را انتخاب می کند.

تزریق

تزریق بوتاکس، فیلر و … برای جوانسازی پوست انجام می شود. افرادی که به دلایل مختلف روی پوست خود چین و چروک و خطوط ریزی را مشاهده می کنند، می توانند به وسیله ی تزریق، آن ها را از بین ببرند و پوستی جوان تر داشته باشند.

تشخیص بیماری های پوستی چگونه است؟

تشخیص بیماری های پوستی با کمک نمونه برداری یا بیوپسی پوست انجام می گردد. در حقیقت نمونه برداری بدین معناست که جهت تشخیص نمونه ای از پوست بیماری برداشته می شود و به آزمایشگاه پاتولوژی یا آسیب شناسی ارسال خواهد شد، آزمایشگاه روی نمونه برداشته شده، بافت شناسی انجام می دهد تا تشخیص بیماری مسجل گردد تا درمان لازم انجام شود.

نوشته های مرتبط