آموزش

آموزشگاه رانندگی در کرج + مربی خوب رانندگی در کرج کیست؟

برای انتخاب آموزشگاه رانندگی در کرج و یک مربی خوب رانندگی در کرج یک سرس نکات قابل توجه است که باید آنها را بدانید. مهم ترین نکته اینجاست که از کجا یک آموزشگاه خوب پیدا کنیم که درصد قبولی مارا در مرحله اول بالا ببرد و مهم‌تر از آن، راننده ای با مهارت بشویم.اگر آموزش خوب نباشد عواقب جبران ناپذیری را به دنبال خواهد داشت.به همین دلیل هم هست که بسیاری از افراد زمان بسیار زیادی را صرف پیدا کردن آموزشگاه رانندگی خوب می‌کنند.

ویژگی‌های بهترین آموزشگاه رانندگی در کرج

فضای مناسب

یکی دیگر از مهم‌ترین ویژگی‌های یک موسسه یا آموزشگاه رانندگی مناسب در کرج ، داشتن فضای مناسب جهت پارکینگ خودرو‌های آموزشی می باشد. موضوع مهم دیگری در رابطه با فضای آموزشگاه وجود دارد درحقیقت افراد برای یادگیری رانندگی به نزدیک‌ترین آموزشگاه رانندگی به محل کار یا حل زندگی خود مراجعه می کنند، تا بتوانند دسترسی آسانی به آن داشته باشند و در طی دوره های کوتاه مدت و البته فشرده رانندگی به راحتی به آن جا رفت و آمد داشته باشند.

اهمیت یکسان

از دیگر مسائل مهم در یک آموزشگاه نحوه آموزش دوره‌های تئوری و عملی است. اکثر آموزشگاه‌های رانندگی سطح کشور تمرکز خود را بر روی کلاس‌های عملی می‌گذارند و دیده شده که به راحتی از کنار کلاس‌های تئوری عبور می کنند. و این در حالی است که بخش زیادی از مهارت افراد در رانندگان مربوط به این حوزه می باشد موضوعاتی از قبیل قوانین رانندگی، مسائل فنی و قطعات خودرو از این حوزه هستند.

نظم برنامه های کلاسی

نظم برنامه های کلاسی از ابتدا تا انتهای دوره آموزشی بسیار حائز اهمیت می باشد. نظم یکی از مهم‌ترین مسائل پیرامون جذب افراد به یک آموزشگاه رانندگی مناسب است، موضوع نظم باید اهمیت زیادی نسبت به دیگر مسائل در برنامه‌ریزی های یک آموزشگاه داشته باشد.

وظایف مربی آموزشگاه رانندگی در کرج چیست؟

مربی رانندگی خوب در کرج فردی است که در زمینه آموزش مهارت های عملی به دانش آموزان آموزش دیده و دارای مجوز است. آماده ارائه آموزش های لازم برای آشنایی دانش آموزان با قوانین و مقررات، نکات ایمنی و مهارت های رانندگی می باشد. وظایف مربی رانندگی در قبال دانش آموزان :

  • گزارش به موقع و مطابق با برنامه تعیین شده برای دانش آموز.
  • خوش اخلاقی و رفتار خوب با دانش آموزان.
  • آموزش قوانین و تکنیک های ترافیکی به فرد.
  • ارائه آموزش عملی، نحوه استفاده و کارایی ابزارهای داخل خودرو از جمله فرمان، دنده، کلاچ و غیره.
  • عدم صحبت در مورد مسائل متفرقه و ارائه آموزش های حرفه ای به دانش آموزان.
  • رعایت قوانین و مقررات در طول آموزش؛
  • آموزش رانندگی در مکان های فرعی و دور از نقاط اصلی و مرکزی شهر.

ویژگی‌های مربی رانندگی خوب در کرج

یک مربی رانندگی خوب در کرج می تواند در یادگیری هنرجویان تأثیر بسیار بگذارد به همین علت هم او را مهم‌ترین رکن در انتخاب یک آموزشگاه رانندگی خوب به شمار می آورد. بارها دیده شده که بسیاری از هنرجویان ترجیح داده اند مربی رانندگی آن‌ها فردی بااخلاق باشد تا موجب دلسردی افراد نشود.

مسئله دیگری که اهمیت زیادی دارد مربوط به وجدان کاری مربیان رانندگی است. درحقیقت در برنامه‌ریزی اصلی آموزشگاه‌ها تعدادی کلاس عملی برای افراد مشخص می‌شود و پس از اتمام این دوره ها مربی می‌تواند تعداد دیگری کلاس اضافه کند و هزینه اضافی آن‌ها را نیز دریافت کند. این مسئله بسیار مهم است که مربی با توجه به وجدان خود باید به بررسی کلاس‌های پشت سر گذاشته‌شده بپردازد، نه آنکه به دنبال دریافت سود و هزینه بیشتری باشد.

جمع بندی

در نهایت پرسنل اداری آموزشگاه ها هستند که نقش مهم و تاثیر گذاری روی نظر ما میگذارند. به همین دلیل به نامدار بودن آموزشگاه ها از لحاظ برخورد با مراجعه کنندگان توجه خاصی کنید. چون با احساس خوبی که از یک محیط و پرسنل آن بخش میگیرید، قطعا با انرژی بهتری به دنبال آموزش میروید. مدیریت بخش اصلی هر آموزشگاهی است. زیرا در انتخاب مربیان و پرسنل اداری و ساپورت کردن همه‌ی برنامه ها راس اصلی آن مدیریت است.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *