خدمات

نظافت منزل در کرج + بهترین شرکت خدماتی و نظافتی کجاست؟

برای در خواست نظافتچی خانم و اق برای نظافت منزل در کرج از کجا شروع کنیم ؟ نظافت منزل و محل کار از اهمیت زیادی برخوردار است اما گاهی اوقات زحمت زیادی را برای شما به همراه دارد. در زمان نظافت منزل باید تمام گوشه و کنار خانه را به خوبی تمیز کنید. بهترین راه برای انجام تمام و کمال نظافت استخدام نظافتچی خانم یا آقا در کرج است . با استخدام یک فرد به عنوان نظافتچی شما دیگر لازم نیست تا تمام روزتان را به نظافت منزل بپردازید.

خدمات نظافت منزل در کرج شامل چه مواردی است؟

نظافت راه پله

اگر ساختمان شما مجهز به آسانسور است، امکان دارد که کمتر برای نظافت راه پله اقدام کنید. این فرآیند ممکن است به صورت هفته‌ای یک مرتبه و یا ماهی یک مرتبه انجام شود. چه بهتر که با سپردن این کار به یک مرکز نظافتی باکیفیت، خیال خود را راحت کنید. نیروی نظافتی وظیفه دارد این کار را با کیفیت بالا به انجام برساند.

تمیز کردن آسانسور

نظافت داخل و بیرون آسانسور نیز در لیست وظایق تیم نظافت ساختمان قرار دارد. پس اگر به این خدمات نیز نیاز دارید، می‌توانید با موسسات نظافتی تماس بگیرید. دقت داشته باشید تمیز کردن آسانسور اصول خاص خود را دارد که حتما باید رعایت شود.

نظافت حیاط

یکی از اصلی‌ترین فرآیندهایی که حتما باید توسط تیم نظافت یک شرکت به انجام برسد، نظافت اصولی و دقیق حیاط ساختمان است. این مورد اهمیت بسیار زیادی دارد چون حیاط بخش مهمی از یک ساختمان به حساب می‌آید و پاکیزگی آن الزامی است. هرس کردن درختان باغچه‌های ساختمان نیز ممکن است جزو خواسته‌های مشتریان باشد. از این رو موسسات نظافتی موظف هستند که نیروهای متخصص خود را برای انجام این کار اعزام کنند.

تمیز کردن پنجره ها و در و دیوارها

تمیز کردن پنجره‌ها همچنین دیواره‌های آن نیز جزو خدمات نظافت آپارتمان است. سعی کنید این مورد را بسیار جدی بگیرید چون پنجره‌ها و دیوارهای آپارتمان زود به زود دچار کثیفی می‌شوند.

شستن سرویس بهداشتی

اگر ساختمان شما از سرویس بهداشتی بزرگ و عمومی نیز برخوردار است، می‌توانید وظیفه نظافت آن‌ را به یک مرکز خوب نظافتی واگذار کنید. جرم‌گیری سرامیک‌ها نیز جزو سخت‌ترین فرآیندهایی است که معمولا توسط ساکنین آپارتمان‌ها انجام نمی‌شود. از این رو بهتر است که این کار به یک مرکز نظافتی واگذار نمایید.

نظافت پارکینگ

یکی دیگر از مهم‌ترین مواردی که در نظافت ساختمان باید به انجام برسد، نظافت پارکینگ آپارتمان است. برای اینکه تیم نظافتی بتواند پارکینگ محل زندگی شما را به بهترین شکل تمیز کند، شما باید وسایل نقلیه خود را از پارکینگ خارج کنید. در ضمن کلیه موارد نظافتی پارکینگ از جمله روغن ماشین ریخته‌شده بر روی زمین هم باید توسط تیم نظافتی مورد نظر شما تمیز شود.

نظافتچی آقا یا نظافتچی خانم در کرج

به صورت معمول، نظافتچی خانم با توجه به ظرافت‌های بسیاری که در نظافت منزل و حتی نظافت محیط داخلی شرکت دارند، گزینه بهتری برای نظافت منزل و نیز نظافت شرکت و محل کار هستند. البته برای خدماتی همچون دیوارشویی و سقف شویی، به صورت معمول نظافتچی آقا از سوی شرکتهای خدماتی نظافتی ارسال می‌شود.

یک نظافتچی خوب چه ویژگی‌‌ هایی دارد؟

  • نظافتچی خوب باید دارای تجربه کافی در انجام کار باشد.
  • نظافتچی منزل باید نحوه برخورد مناسبی داشته باشد.
  • نظافتچی خوب باید تمیز و مرتب باشد و نظافت شخصی خود را نیز رعایت کند.
  • نظافتچی منزل باید قابل اعتماد باشد.
  • نظافتچی خوب در زمان مراجعه به منزل مشتری باید کم صحبت کند و بیشتر تمرکزش بر نظافت منزل باشد.
  • نظافتچی منزل باید با مواد شوینده و نحوه صحیح استفاده از آن‌‌ها آگاه باشد.
  • نظافتچی خوب باید نزخ منصفانه ای را به عنوان دستمزد ساعتی نظافت منزل دریافت کند.

قیمت نظافت منزل در کرج چقدر است؟

شرکت های نظافتی معمولا یک نفر را به عنوان نیروی نظافت اعزام می‌ کنند، و حالت ایده‌آل این است که زمان لازم برای نظافت مشخص شود و طبق همان سفارش را ثبت کنید. اینکه همیشه همان 4 ساعت را انتخاب کنید و ساعات باقی‌مانده را به صورت اضافه‌کاری حساب کنید، از نظر هزینه برایتان به‌صرفه نخواهد بود.

خدمات نظافت منزل در حالت عادی

تعرفه نظافت منزل در حالت استاندارد یا معمول شامل:گردگیری وسایل و کل منزل ، جمع کردن ریخت و پاش ها، جمع آوری لباس های کمد و قفسه ها، نظافت آشپزخانه، جارو کردن منزل، تی کشی کف اتاق، نظافت و شستشوی سرویس های بهداشتی( دستشویی، حمام و..)، آینه، تمیزکاری شیر آلات و کارهایی از این قبیل است.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *