خدمات

دوربین مداربسته کرج + بهترین نصاب دوربین مداربسته کجاست؟

این روزها استفاده از دوربین مداربسته در کرج برای همه ساختمان ها و مراکز اداری و تجاری به یک ضرورت تبدیل شده است. پس انتخاب بهترین نصاب دوربین مداربسته در کرج هم که نقش مهمی در تنطیم امنیت ساختمان یا محل کار ما دارد بسیار مهم است.

چرا استفاده از دوربین مداربسته در کرج مهم است؟

به شما حس آرامش میدهد

همه ما همواره تلاش میکنیم که از دارایی ها ، فرزندان و خانواده خود محافظت کنیم و این عمل اولویت اول را برای ما دارد . بهترین راه رسیدن به این هدف نصب سیستم های امنیتی تصویری است. چرا که بهترین مدرک برای ارائه به مراجع قضایی همین تصاویر ضبط شده توسط دوربین های مداربسته شما میباشند . با نصب دوربین مداربسته در کرج به صورت حرفه ای و اصولی این حس آرامش را برای خود و عزیزانتان به ارمغان بیاورید.

برای اطلاعات حساس شما مفید است

همواره در تمام زمینه ها رقبا بدنبال پیشی گرفتن از یکدیگر هستند. در اغلب اوقات این حس پیشی گرفتن همراه با کارهای شوم و خلاف است و ممکن است برای بدست آوردن اطلاعات یک مجموعه اقدام به نفوذ اطلاعاتی کنند. با نصب دوربین مداربسته در کرج در محیط های حساس از این نوع حملات و نفوذ ها جلوگیری کنید.

برای مجرمین و سارقین ایجاد ترس میکند

همواره تمامی سارقین و خلافکاران ، برای انجام عمل خلاف خود به دنبال مکانی با کمترین سطح امنیت هستند که امکان دستگیری یا شناسایی آنها را به حداقل برساند . اگر مکانی دارای دوربین مداربسته حرفه ای باشد ، سارقین و خلافکاران با دیدن این دوربین های مداربسته احساس ترس از دستگیر شدن دارند ، و در اغلب موارد پا به فرار می گذارند.

راندمان و بهره وری پرسنل شما را افزایش میدهد

متاسفانه بدلیل کمرنگ شدن وجدان کاری ، بدون نظارت و سرکشی به محیط کار ، خروجی مطلوبی از بازدهی کار کارگران و کارمندان خود نخواهیم گرفت. یعنی مدیر و یا سرپرست یک مجموعه نمیتواند بدون نظارت تصویری انتظار راندمان کاری بالایی را داشته باشد.بهترین راه نظارت بر روند کار نیز اقدام به نصب دوربین مداربسته میباشد.

ویژگی بهترین نصاب دوربین مداربسته در کرج چیست؟

پشتیبانی

حضور به موقع در مواقع حساس و مهم . شحص نصاب باید بتواند در مواقعی که سیستمهای امنیتی دچار مشکل شده و یا تصاویر نیاز به بازبینی دارند در محل حاضر شود.

مسئولیت پذیر

داشتن حس مسئولیت پذیری در نصاب دوربین هم حائز اهمیت است. قبل از انجام کار، حتما از شخص نصاب بخواهید برای پایان کار تاریخی را تعیین کرده و از او ضمانتی برای تحویل به موقع بگیرید.

تجربه

شخصی که به عنوان نصاب دوربین مدار بسته در کرج معرفی میشود مهمتر از هر چیز باید از مهارت و تجربه بالایی در این کار برخوردار باشد. با تمامی انواع برندها دوربین های موجود در بازار و ویژگی ها و نحوه نصب آنها آشنایی داشته باشد. پس برای نصب باید از افرادی استفاده کنیم که کاملا شناخته شده باشند.

انواع دوربین مداربسته کدامند؟

  • دوربین های دام
  • دوربین های امنیتی مادون قرمز
  • دوربین های بالت
  • دوربین های باکس
  • دوربین های گردان یا PTZ

برند های معروف دوربین مداربسته کدامند؟

سونی (Sony)

شرکت سونی بزرگ‌ترین تولیدکننده لنزهای دوربین عکاسی و دوربین‌ مداربسته در دنیا است و در این بخش توانسته خوش بدرخشد. از این رو در بخش قطعات و تجهیزات جانبی بسیار رضایت بخش عمل کرده است.

هایک ویژن (Hikvision)

ارایه دوربین های مداربسته با کیفیت و قیمت مناسب از جمله اهداف این شرکت بزرگ بوده که تا به امروز هم خوب از عهده این دو ویژگی برآمده است.

داهوا (Dahua)

شرکت داهوا همواره در جستجوی بهترین راه حل های ممکن و جدیدترین تکنولوژی ها است و همواره حدود 10 درصد از سود فروش سالانه خود را در جهت تحقیق و توسعه اختصاص داده است.

هایلوک (Hilook)

برند هایلوک یکی از جدید ترین برند های دوربین مداربسته است. این برند در سال 2018 توسط کمپانی هایک ویژن معرفی شد. دوربین هایلوک نسبت به قابلیت هایی که دارد قیمت بسیار پایین تری دارد. در واقع هایلوک برند اقتصادی برند هایک ویژن می باشد.

سامسونگ (SAMSUNG)

یکی ازتولید کنندگان و برندهای دوربین مداربسته درحوزه سیستم های امنیتی است.همانطور که اکثر ما برند سامسونگ را میشناسیم ، این برند در حیطه محصولات صوتی تصویری مشغول است. و بازار بسیار خوبی در تولید و فروش محصولات صوتی تصویری دارد.

چطور یک دوربین مداربسته خوب انتخاب کنیم؟

در کجا میخواهید نصب کنید

بعد از بررسی نوع تکنولوژی دوربین مداربسته می رسیم به مکان نصب دوربین، شما با توجه به نوع نیاز خود و اینکه در فضای بیرونی می خواهید دوربین مداربسته را نصب کنید یا در فضای داخل خانه یک دوربین را انتخاب می کنید.

چه برندی ؟

همانطور که می دانید در زمینه دوربین مداربسته برند ها و کمپانی های معتبر و به نامی از جمله دوربین مداربسته سامسونگ، دوربین مداربسته سونی، دوربین مداربسته داهوا و دوربین مداربسته هایک ویژن وجود دارند، سعی کنید از برند های استفاده کنید که گارانتی و خدمات پس از فروش داشته باشد.

زاویه دید دوربین

زاویه دید دوربین خود را بررسی کنید و آن را روی گوشه دیوار یا دیگر مکان های خاص قرار دهید تا بهترین زاویه را پوشش دهد که کل منطقه را پوشش می دهد.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *