اتومبیل

باطری سازی در کرج + خدمات برق اتومبیل در کرج

باطری سازی در کرج : اقلب مراجعات به باطری سازی ها در کرج می توان گفت تقریبا 50٪ از نارسایی های شارژ باطری ماشین ناشی از دست دادن آب برای شارژ مجدد طبیعی، و تبخیر آب از گرمای بیش از حد است و پایین آمدن سولفات باعث خرابی های زودرس می شود.

خدمات برق اتومبیل در کرج شامل چه مواردی است ؟

  • استفاده از دستگاه های کامپیوتری برای تشخیص و عیب یابی خودرو از نظر برقی
  • استفاده از نمودار مدارهای برق و دفترچه های راهنمای خودرو برای تشخیص عیب خودرو
  • تعمیر و یا جایگزینی بخش های صدمه دیده خودرو
  • تعویض باطری اتومبیل در کرج
  • تعمیر یا تعویض سیستم های برقی پنجره ها، آینه ها و صندلی های برقی، سیستم تهویه
  • انجام تمامی کارهای مرتبط با بخاری و کولرخودرو در شعرستان کرج
  • تعمییر و تعویض سیستم های تصویری، روشنایی، هشداردهنده
  • تعویض و تعمیر دینام خودرو در کرج
  • تعویض و تعمیر سیم پیچی خودرو در کرج
  • و تمامی موارد مرتبط با سیستم برق خودرو در کرج

انواع باطری اتومبیل

باطری های اسیدی: نوع قدیمی باطری ماشین می باشند که از نشانه های آن وجود 6 درب روی باتری می باشد آنها با شبیه سازی سلول های فلزی (ساخته شده از آلیاژهای سرب) در یک محلول الکترولیتی (ترکیبی از 65٪ آب و 35٪ اسید سولفوریک) در شش سلول هستند که همواره میتوان سطح الکترولیت یا همان اسید را از این طریق چک کرده و در صورت نیاز آب مقطر را اضافه کنید.

باطری های سیلد : یا همان باتری های اتمی که تکنولوژی جدید باتری می باشد که بر خلاف تصور عوام این نوع باتری ، الکترولیت یا همان اسید ندارد در نتیجه صفحات داخلی این نوع باتری به صورتی طراحی شده است که نیاز به نگهداری و اضافه کردن آب مقطر نیز ندارد.

قیمت تعویض باطری اتومبیل در کرج

قیمت تعویض باطری اتومبیل در کرج از سوی تعمیرکاران معرفی شده تعیین می‌شود و به مدل ماشین و نوع باتری بستگی دارد. اکنون اگر می‌خواهید قبل از سفارش نهایی از قیمت تعویض باطری خودرو در محل در شهرستان کرج مطلع شوید پس همین حالا می توانید از لیست سرویس دهندگان باطری اتومبیل در کرج استعلام قیمت تعویض باطری اتومیبل در کرج را انجام دهید.

ویژگی های یک باطری سازی خوب در کرج

بیان مشکل برق خودرو به ساده ترین زبان ممکن: یک باطری ساز خوب خودرو (برقکارخودرو) باید بتواند با زبانی ساده و گویا مشکل خودروی تان را برای شما بیان کند و شما را از عیب های خودروی تان آگاه سازد.
شناسایی سریع عیب خودرو : باطری سازهای حرفه ای و کاربلد در کنار تجربه و فن تعمیر خودرو بایستی از ابزارها و دستگاه های تشخیصی بروزی استفاده کنند تا بتوانند عیب خودرو ی تان را با سرعت بیش تری تشخیص دهند.
مسئولیت پذیری : یک باطری ساز خوب خود را مسئول تمام کارهایی که انجام می دهد می داند و برای خود در مقابل مشتری مسئولیت هایی تعریف کرده است. و پاسخگوی کار خود بعد از اتمام تعمیر و دریافت هزینه می باشد. و به شدت مراقب است تا خرج های اضافی برای مشتری نتراشد.
تجربه بالا : تجربه چیزی نیست که صرفا با مطالعه و یا شرکت در دوره های مختلف بدست آید برای کسب تجربه نیاز است تا یک شخص سالیان سال در حرفه اش استخوان خرد کند تا به یک فرد با تجربه تبدیل شود، یک باطری ساز خوب با انواع و اقسام ماشین ها کار کرده است و تجربه های بالایی از کارکردن با سیستم های برق انواع خودرو دارد.
منصف بودن : یک باطری ساز خوب فردی منصف است و هرگز از فن و حرفه خودش برای سرکیسه کردن جیب مردم استفاده نمی کند و از کم آگاهی مردم سوء استفاده نمی کند و خود را امین مال و پول مردم می داند و بی دلیل هزینه های بالا روی دست مشتری نمی گذارد تا دستمزد بیش تری دریافت نماید.

نوشته های مرتبط