اتومبیل

ضبط و باند ماشین در کرج + نصب سیستم صوتی در کرج

ضبط و باند ماشین در کرج و کیفیت اسپیکر خودرو در تاثیرگذاری موسیقی و آهنگ نقش مهمی دارد. گوش دادن به موسیقی یکی از عوامل جدا نشدنی در زندگی روزمره‌ی ما است. اینکه ما با چه وسیله‌ای موسیقی مورد علاقه‌مان را گوش می‌دهیم بسیار مهم است، ولی مهم‌تر از آن، بلندگو ماشین یا سیستم صوتی ماشین است که ما با آنها موسیقی را گوش می‌دهیم.

موسیقی زبان مشترکی است که همه ما را به آرامش یا هیجان می‌رساند. فرقی نمی‌کند اهل چه نوع موسیقی باشید و چقدر از وقتتان را برای شنیدن نوای موزیک صرف می‌کنید. داخل ماشین و زمانی که وقت خود را در خودرو سپری می‌کنیم بهترین موقعیت است تا با چند دقیقه موزیک روح خود را تازه کنیم.

پخش کننده‌ای که لذت گوش دادن به انواع موزیک، پادکست و فایل صوتی را دوچندان می‌کند. با این اوصاف همه ما به راهنمای خرید ضبط و باند ماشین در کرج نیاز داریم.

مزایای انتخاب مناسب ضبط و باند ماشین در کرج

معمولا در انتخاب ضبط و باند ماشین در کرج یا همان سیستم صوتی عوامل مختلفی را باید بررسی کنید. به این نکته دقت داشته باشید که صدای بلند سیستم عموما مربوط به توان خروجی آن بوده محدود است. هر چه سیستم شما در این زمینه قوی‌تر باشد یعنی راحت‌تر می‌تواند صدای موسیقی را به گوش شما رسانده و نویزهای خارجی مانند صدای اتوبان و سایر ماشین‌ها را حذف کند.

کیفیت بهتر و بالاتر یکی دیگر از مزایای استفاده از ضبط و باند ماشین در کرج مناسب است. سیستم‌های صوتی که مجهز به اکولایزر هستند بهترین کیفیت صدای ممکن را به شما هدیه می‌دهند. این مورد باعث می‌شود که ابعاد جدیدی از موسیقی را درک کنید که تجربه تازه‌ای برای شما خواهد بود. هر چه کیفیت سیستم ضبط و باند ماشین در کرج شما بیشتر و بهتر باشد ظرافت و قدرت بیشتری در کاهش نویز و ارائه صدای با کیفیت و خالص خواهد داشت.

سیستم‌های صوتی جدید ضبط و باند ماشین در کرج که اخیرا وارد بازار شده‌اند ویژگی‌های بهتری نسبت به نسخه‌های قبلی خود دارند اما ممکن است گاهی نسخه‌های جدید دچار اشکالاتی باشند که کاربران استفاده از نسحه‌های قبلی را ترجیح دهند برخی از این ویژگی‌ها عبارتند از توانایی پخش، پشتیبانی از فرمت‌های مختلف رسانه‌ای، قدرت خروجی بالاتر و ایستگاه‌های رسانه‌ای که سیستم صوتی از آن‌ها پشتیبانی می‌کند.

این که شما هزینه خوبی روی خرید یک سیستم صوتی برای اتومبیل خود صرف کنید، اصلا هدر دادن پول نیست. زیرا استفاده از ضبط و باند ماشین در کرج با کیفیت راهی برای ارزش گذاشتن به گوش و ذهن شما خواهد بود.

کافی است این شرایط را تصور کنید که در این روز پر ترافیک قصد دارید با تاکسی به محل کار خود بروید و کمی دیرتان شده است و راننده ضبط صوت خود را که اصلا کیفیت ندارد روشن کرده و با مقدار زیادی نویز سعی در گوش دادن به اخبار رادیویی دارد، می‌توانید تصور کنید که چقدر این نویز و صدای بی کیفیت روی ذهن و گوش شما تاثیر گذاشته و اعصبا شما را بیش از پیش به هم بریزد.

حال اگر شما به گوش خود اهمیت دهید، مطمئنا از یک سیستم صوتی خوب برای اتوموبیل‌تان استفاده خواهید کرد. ممکن است دوست داشته باشید صدای موزیک را بلند کنید و زمانی که این صدا نویزی نداشته باشید اعصب شما آرامش خواهد یافت. در هر صورت اگر منطقی فکر کنید سرمایه گذاری روی خرید ضبط و باند ماشین در کرج نه تنها هدر دادن پول نیست بلکه به شما در تمدد اعصاب نیز کمک خواهد کرد.

سه نمونه رایج پخش در بازار

رادیوفلش :

این گونه هد یونیت ها، تنها فلش و AUX را ساپورت می کنند و سی دی را ساپورت نمی کنند. این گونه رادیوفلش ها بیشتر برای کسانی که می خواهند با هزینه کم و با حذف قابلیت پخش “سی دی” تنها از فلش در ماشین خود آهنگ پخش کنند، کاربرد دارد.
رادیوپخشهای دو طبقه: ( 2 DIN )رادیوپخشهای 2دین (2DIN)، که به همان رادیوپخشهای 2 طبقه مشهور هستند، این رادیوپخشها دارای مانیتورهای بزرگ و اکثرا 6.1 اینچی یا 7 اینچی می باشند در بین برندهای معروف شرکت پایونیر مدلهای مختلف 2 دین در بازار ایران عرضه می کند.

رادیوپخشهای Indash:

رادیوپخشهای 1 طبقه که مانیتور به آنها وصل می شود. برای ماشینهایی مانند 206، 207، و یا برای پژو پرشیا و پژو 405 (در صورت استفاده از قاب)، پراید، تیبا و انواع سمند و … کاربرد دارد. اتصال دوربین عقب، دوربین مادون قرمز، GPS و … از امکانات اضافه دی وی دی هاست. مانیتور این پخشها حالت اسانسوری دارد و به داخل پخش می رود و در می آید.

برای خرید سیستم های صوتی و تصویری اتومبیل عجله کردن کار عاقلانه ای نیست. بنابراین اگر قصد خرید مناسبی دارید قبل از ورود به فروشگاه ها خوب تحقیق کنید و با توجه به دو مرحله قبل یعنی بودجه و خواسته خودتان از سیستم موردنظر سعی کنید بهترین برندها و البته کارآمدترین را انتخاب کنید و با این اطلاعات روانه بازار شوید.

برای به دست آوردن این اطلاعات نیازی نیست در گرمای تابستان یا سرمای زمستان آواره کوچه و خیابان شوید یا این که از دوست و آشنا درباره سیستم صوتی خودرویشان بپرسید بلکه کافی است سری به دنیای مجازی در زمینه ضبط و باند ماشین در کرج بزنید تا با انبوهی از اطلاعات فنی و حرفه ای سیستم های صوتی مناسب برای خودروهای مختلف روبه رو شوید، هرچند در این دنیا نیز می توانید خرید کنید، در این صفحه لیستی از ارائه دهندگان این خدمات را می بینید .

نوشته های مرتبط