اتومبیل

کارواش در کرج + بخارشویی اتومبیل در کرج با کیفیت

کارواش در کرج : شستشوی اتومبیل یک امر ضروری و واجب است، زیرا ضمن اینکه باعث تمیز شدن خودرو می‌شود، از آسیب رسیدن به رنگ خودرو هم جلوگیری می‌کند، زیرا بسیاری از آلودگی‌های بوجود آمده بر روی بدنه اتومبیل خاصیت اسیدی دارند که باعث ضعیف شدن پیوند بین ملکولی محلول رنگ بدنه خودرو می‌شوند و به تدریج آن را کدر می‌کنند.
امروزه به دلیل مشغله‌های روزمره، شاید بسیاری از ساکنین شهر کرج زمان کافی برای شستشوی اتومبیل خود نداشته باشند، به همین دلیل بسیاری از مردم، خودرو خودشان را به کارگاه‌های کارواش در کرج می‌برند.

انواع کارواش در کرج

کارواش دستی :

این نوع کارواش در کرج شستشوی اتومبیل را با واترجت صنعتی انجام میدهد.این دستگاه فشار گسترده ای را تولید می‌کند اما دقت کنید این فشار باید بین ۱۶۰الی ۲۰۰بار باشد.در اینصورت بدون هیچ آسیب و صدمه ای شستشو انجام میشود.دستگاه واترجت فشار آب را چندین برابر میکند و تمام آلودگی های اتومبیل را پاک می‌کند.

کارواش اتوماتیک :

شستشو با این دستگاه ها بصورت کاملا جدا صورت میگیرد.با این دستگاه ها میتوان ماشین سواری و سنگین و ون را شستشو دهیم. کارواش در کرج که اتوماتیک باشد تنوع و عملکرد زیادی دارد و متناسب با شرایط و محیط عملکرد خود را تغییر می‌دهد.

ویژگی کارواش خوب

حال سوال اینجاست که یک کارواش خوب چه ویژگی های باید داشته باشد؟ انتخاب کارواش قابل اعتماد ممکن است دشوارتر از چیزی باشد که فکر می کنید. وسیله نقلیه شما یک دارایی با ارزش است و احتمالاً برای شما بسیار مهم است. به همین دلیل است که هر تصمیمی در مورد نگهداری ، مراقبت و خدمات برای وسیله نقلیه شما برای عملکرد و ارزش آن بسیار حائز اهمیت است.

یکی از این ملاحظات مراجعه به کارواش خوب در کرج و قابل اعتماد برای شستشوی و سرویس دهی خودرو شما است. باید ویژگی های از قبیل: طیف گسترده ای از خدمات را داشته باشد، محصولات و تجهیزات با کیفیت، تجربه کافی در ضمینه شستشو ماشین، قیمت مناسب این ها مواردی است که باید یک کارواش خوب در کرج داشته باشد.

مزایای کارواش بخار در کرج

برخی ها می گویند دمالی بالای کارواش بخار در کرج به خودرو آسیب می رساند که باید گفت : رنگ کوره ای ماشین تا ۴۰۰ درجه حرارت را میتواند تحمل کند و خودرو هایی که بتازگی رنگ شده اند تا ۲۵۰ درجه . در حالی که کارواش بخار ۱۲۰ درجه حرارت دارد و مسیری که طی میکند تا به انتهای شلنگ برسد به شدت افت دما پیدا میکند به نحوی که حتی مشکلی بر روی قطعات فایبر گلاس هم بوجود نمی آورد .

از بین برنده ی باکتری ها و بوی بد داخل ماشین : همیشه بعد از مدتی داخل ماشین پر از گرد و غبار میشود این گرد و غبار به جاهای نفوذ میکنند که دست نمیتواند انها را پاک کند مثلا جای کولر اما ایا می توان با کارواش آب این قسمت ها را شستشو داد جواب خیر است بر همین اساس کارواش بخار در کرج وارد کار شده و با نفوذ به این قسمت های مشکل ماشین را تمیز میکنند . در اکثر موارد از داخل ماشین بوی نامطبوعی می آید که با کارواش بخار داخل ماشین این بو از بین می رود .

پولیش خودرو : بله پولیش با توجه به قدرت این نوع کارواش بخار در کرج به راحتی سطح ماشین را از هر نوع کثیفی و چربی پاک کرده و به رنگ ماشین جلایی دوباره میدهد .

– بدون نیاز به مواد شوینده و … : در استفاده از کارواش بخار در کرج به هیچ چیزی نیاز ندارید و تنها کافیست دستگاه کارواش نانو بخار را به برق زده اقدام به پاک کردن ماشین کنید . بعد از شستشو با این نوع کارواش حتما شگفت زده خواهید شد .

نوشته های مرتبط