اتومبیل

لاستیک فروشی در کرج + بارز , یزد , کویر , دنا , گلدستون

انتخاب لاستیک فروشی در کرج که لاستیک مناسب به شما ارائه دهد امری مهم است لاستیک مناسب برای خودرو می‌تواند سبب بهبود تجربه‌ی رانندگی، کاهش مصرف سوخت، افزایش ایمنی و صرفه‌جویی اقتصادی شود.تایر در عملکرد و کیفیت سواری خودرو نقش به‌سزایی دارد، اما اغلب در نگاه عموم جایگاه حساس تایر جدی گرفته نمی‌شود و همین امر سبب بروز مشکلات دیگر برای رانندگان می‌شود. انتخاب تایر مناسب در لاستیک فروشی در کرج برای خودرو نیازمند آگاهی نسبت به انواع تایرها، روش‌های ساخت، شماره‌های حک شده روی آن‌ها و ویژگی‌های فنی مختلف است.

آیا می‌دانید که لاستیکهای خودرو نیز مانند بسیاری از فراورده‌های مصنوعی دیگر، تاریخ مصرف دارند؟ این تاریخ ۴ سال پس از تاریخ تولید آنهاست که معمولاً به‌صورت عددی ۴ رقمی بر روی لاستیک درج شده است.

پیدا کردن تاریخ انقضای مصرف لاستیک، کاری بسیار آسان است. اگر به نوشته‌های درج شده در کنار لاستیک در هنگام خرید در لاستیک فروشی در کرج دقت کنید، عددی ۴ رقمی را خواهید دید که هفته و سال میلادی تولید آن را مشخص می‌سازد. در واقع لاستیک ۴ سال پس از این تاریخ، قابل استفاده نیست.

هنگام مراجعه به لاستیک فروشی در کرج بدانید !

تایرهای مسافرتی : این نوع از لاستیک‌ها، لاستیک‌هاي اصلی چهار فصل شماست، این لاستیک‌ها دوام زیادی دارند و احساس اسانی را در حین رانندگی بشما تلقین می کنند. لاستیک‌هاي چهارفصل تورینگ و گرند تورینگ هندلینگ بهتری دارند و سروصدای کمتری تولید میکنند. هر لاستیک چهار فصل با علامت M+S مشخص میشود.

برندهای محبوب لاستیک ایرانی

لاستیک بارز در کرج :

تایر بارز در بازار لاستیک کرج و تایر ایران به واسطه کیفیت بالا و تکونولوژی‌های به کار رفته در تولید این محصول کم کم عنوان بهترین تایر ایرانی را به خود اختصاص داد. در بررسی و معرفی بهترین تایر‌های ایرانی با اطمینان می‌توان از گروه صنعتی تایر بارز یاد کرد که به وفور در لاستیک فروش در کرج موجود است .

لاستیک پارس در کرج :

در میان بهترین تایر‌های ایرانی می‌توان در مراجعه به لاستیک فروشی در کرج دید به شرکت لاستیک پارس با نام تجاری پیروزی که یکی از بزرگترین تولید کنندگان تایر در ایران با چهل سال سابقه تولید تایر اشاره داشت. این شرکت دارنده‌ی انواع ایزو و گواهینامه‌های بین اللملی از سازمانهایی مثل استاندار ملی، کیفیت صنایع خوروسازی در ایران و… می باشد.

لاستیک دنا در کرج :

شرکت لاستیک دنا در دسته کارخانجات قدیمی تولیدی تایر در کشور قرار دارد. شرکت تایر دنا تولید کننده لاستیک‌های ایرانی برای سایز‌های سنگین و نیمه سنگین است.

لاستیک کویر تایر در کرج :

شرکت کویر تایر از بدو ورود به عرصه تولیدات داخلی تایر و لاستیک سیر صعودی تحولات موثر و چشمگری در صنعت تایر در کشور ایجاد کرده است. از جمله افتخارات کویر تایر که منجر به قرار گرفتن آن در لیست معرفی بهترین تایر‌های ایرانی است.

لاستیک یزد تایر در کرج :

در معرفی بهترین تایر‌های ایرانی نام یزد تایر به دلیل استفاده از تکنولوژی‌های نوین در ساخت لاستیک و تولیدات تایر به چشم می‌خورد. این شرکت که یکی از بهترین تولید کنندگان تایر در ایران است. سری جدید لاستیک‌های تولید خود را با نام سری V و مشخصات تحمل حداکثر سرعت 240 کیلومتر در ساعت را ارائه داده است.

لاستیک گلدستون در کرج :

مجتمع صنعتی آرتاویل تایر که عموما آن را با نام تجاری گلدستون می‌شناسند، علی رغم پیشینه کمی که نسبت به دیگر تایر‌های نام برده دارد توانسته است با قرار گرفتن در لیست بهترین تولیدکنندگان تایر ایرانی کفیت محصولات خود را به رخ بکشد و معمولا مشکل پسندان در میان جستجو ها در لاستیک فروشی در کرج به دنبال آن هستند.

ایران تایر :

در این قسمت برای شناخت و معرفی بهترین تایر‌های ایرانی به معرفی ایران تایر با پیشنیه تقریبا 56 سال فعالیت در حوزه تولیدات انواع لاستیک و تایرهای وانتی، باری، سواری و اتوبوسی اشاره می‌کنیم.

نوشته های مرتبط