اتومبیل

تزئینات خودرو در کرج + مرکز پخش لوازم تزئینی خودرو کرج

تزئینات خودرو در کرج را می‌ توان مجموعه اقداماتی نامید که به قصد ایجاد تغییر در شکل اولیه ماشین، به منظور زیباتر جلوه کردن اتومبیل های شخصی یا غیرشخصی انجام می شود.

وسایل جانبی خودرو جزء لاینفک هر خودرو هستند زیرا با وجود آنها، رانندگی لذت‌بخش‌تر می‌شود. این وسایل جانبی کمک می‌کنند سرنشینان خودرو در هنگام مسافرت و حتی در رفت‌وآمدهای کوتاه، امکانات رفاهی لازم در ماشین را داشته باشند.

تزئینات خودرو در کرج چه مواردی را شامل می شود؟

به طور کلی برای تزئین ماشین های مختلف محدودیت خاصی را نمی توان در نظر گرفت. هرگونه اضافه کردن اقلام تزیینی به خودرو را می‌توان نوعی تزئین آن دانست . این اقلام می توانند به قسمت بیرونی ماشین اضافه شوند که مورد توجه عابرین پیاده یا سرنشینان دیگر خودروها یا هر شخصی که از بیرون به ماشین نگاه می کند قرار گیرد. همچنین می تواند در داخل ماشین (اصطلاحاً اتاق ماشین )صورت پذیرد که عموماً مورد توجه سرنشین های داخل خودرو قرار می گیرد.

مراحل اسپرت کردن ماشین در کرج

شما می‌توانید با شناخت نکاتی که در اسپرت کردن ماشین در کرج مورد توجه قرار می‌گیرد، پیاده سازی آن نکات و نیز اندکی هزینه کردن و به عبارت دیگر سر کیسه را شل کردن ماشین معمولی خود را اسپرت کنید و به آن ظاهری متفاوت و زیبا ببخشید.

چگونه فضای داخلی یک ماشین را اسپرت کنیم ؟

برای اسپرت کردن ماشین در کرج در اولین مرحله باید به فضای داخلی ماشین و نیز تزیینات آن توجه کنید. تزیینات فضای داخلی ماشین علاوه بر آن که به ماشین شخصیت می‌دهد، موجب می‌شود که اطرافیان نسبت به آن حس خوبی داشته و آن را به عنوان یک ماشین خاص و دوست داشتنی در نظر بگیرند.

چطور نمای بیرونی ماشین را اسپرت کنیم؟

بعد از ایجاد تغییرات در فضای داخلی ماشین و اسپرت کردن آن نوبت به ایجاد تغییرات و اسپرت کردن نمای بیرونی ماشین در کرج می‌رسد. نمای بیرونی ماشین دست شما را برای ایجاد تغییرات و پیاده کردن ایده‌های خلاقانه باز گذاشته است. البته به شرط این که در ایجاد تغییرات جانب احتیاط را رعایت کنید، حد متوسط را در نظر بگیرید و دچار افراط و تفریط نشوید. هرگز ماشین خود را بیش از اندازه از حالت عادی و معمول آن خارج نکنید. چرا که ممکن است در این صورت از طرف راهنمایی و رانندگی جریمه شوید.

تزیینات اتومبیل شامل چه مواردی میشود ؟

روکش مناسب : روکش‌ها دارای رنگ‌ها، جنس‌ها و طرح‌های مختلفی هستند. بنابراین تعویض روکش صندلی‌ها، فرمان و غیره می‌تواند اولین گام در تزئینات خودرو در کرج محسوب شود. با انتخاب روکش‌هایی که رنگ‌های شیک و لوکسی دارند و نیز از جنس‌های مرغوبی هستند، می‌توانید فضای داخلی ماشین خود را زیباتر و جذاب‌تر کنید.

  • دسته دنده ماشین : انتخاب یک سردنده مناسب نیز تاثیر به سزایی در اسپرت کردن فضای داخلی ماشین دارد.
    دستگیر برای ترمز دستی :تهیه یک عدد دستگیر برای ترمز دستی نیز می‌تواند به نوبه خود سهم مهمی در تزئینات خودرو در کرج داشته باشد.
  • فرمان‌های اسپرت : در صورتی که دوست داشتید می‌توانید از فرمان‌های اسپرت استفاده کنید. در صورت استفاده از فرمان‌های اسپرت دیگر نیازی به روکش کردن فرمان نخواهید داشت.
  • رینگ‌های اسپرت و لاستیک‌های پهن : در اسپرت کردن اتومبیل در کرج نمای بیرونی ماشین اولین مرحله معمولاً استفاده از لاستیک‌های پهن و رینگ‌های اسپرت است. در هنگام استفاده از لاستیک‌های پهن و رینگ‌های اسپرت مراقب باشید جعبه دنده ماشین در معرض خرابی قرار نگیرد. البته به احتمال زیاد استفاده از این نوع رینگ‌ها و لاستیک‌ها ماشین شما را از شمول گارانتی خارج می‌کند.
  • سپر اتومبیل : تعویض سپرهای معمولی با سپرهای اسپرت از دیگر کارهایی است که باید هنگام اسپرت کردن نمای بیرونی ماشین خود انجام دهید.
  • شیشه‌های ماشین : رنگ کردن شیشه‌ها نیز می‌تواند به مقدار زیادی حال و هوای ماشین شما را اسپرت کند. فقط هنگام رنگ کردن شیشه‌ها به این نکته توجه نمایید که شیشه‌ها را به اندازه‌ای رنگ کنید که توسط راهنمایی و رانندگی جریمه نشوید.
  • چراغ‌های اسپرت : برای تزئینات خودرو در کرج در قسمت نمای بیرونی می‌توانید چراغ‌های معمولی ماشین خود را با اسپرت‌های آن عوض کنید.
  • تغییر در ارتفاع ماشین : از دیگر کارهایی که معمولاً در اسپرت کردن نمای بیرونی ماشین انجام می‌گیرد، تغییر در ارتفاع ماشین است. برای تغییر دادن ارتفاع ماشین نیز روش‌های مختلفی وجود دارد که از جمله آن‌ها می‌توان به برش فنر لول کمک فنر و پیچ مهره‌ای ( روغنی ) کردن فنر ماشین اشاره کرد.

اگر شما هم صاحب خودروی شخصی هستید و در عین حال جز افراد کم حوصله جامعه هم نیستید، می توانید با در نظر گرفتن مدل خودرویی که دارید و درک شرایط خودرو، اتومبیل خود را با ایده های مختلف تزئین کنید و از جذابیت بیشتر آن لذت ببرید. همچنین هزینه ی تزئینات خودرو در کرج نیز به ایده ای که در سر دارید و قدرت اقتصادی که دارید بستگی دارد.

نوشته های مرتبط