اتومبیل

دزدگیر ماشین در کرج + قیمت نصب دزدگیر خودرو در کرج

این روزها پیدا کردن یک دزدگیر ماشین در کرج مناسب برای صاحبان خودرو، یک دغدغه‌ی بزرگ است. ترس از دزدیده شدن خودرو و محتویات داخل ماشین، از استرس‌هایی است که هر صاحب خودرویی حداقل یک‌بار آن را تجربه کرده است. مخصوصاً در شهرهای بزرگ مثل کرج که با کمبود پارکینگ مواجه هستند و به‌اجبار خودروی خود را در فضای باز پارک می‌کنند؛ نیاز به بهترین دزدگیر خودرو بیش‌ازپیش احساس می‌شود. هزینه‌ی خودرو رو به افزایش است و رانندگان تمام تلاش خود را می‌کنند تا از دارایی خود به بهترین شکل محافظت کنند.

دزدگیرهای ماشین ساده

دزدگیرهای ماشین ساده، جزو آن دسته از دزدگیرهایی هستند که در بیشتر ماشین ها قرار دارند. این دزدگیر ها ماشین ویژگی های زیادی ندارند و تنها در صورتی که به آن ضربه ای بخورد، صدای آژیر از ماشین بلند خواهد شد، به همین دلیل در صورتی که دور از ماشین خود باشید. ممکن است متوجه صدای آژیر نشوید. به علاوه صدایی که توسط این نوع دزدگیر ماشین پخش خواهد شد دو نوع و در همه انواع آن مشترک است، در نتیجه شما متوجه نخواهید شد که صدا از ماشین شماست یا از ماشینی دیگر.

دزدگیر ماشین تصویری

دزدگیرهای ماشین تصویری نیز جزو دزدگیرهای با تکنولوژی پیشرفته و مدرن هستند. این دزدگیر ها ماشین قادرند تا کیلومترها فاصله دورتر از ماشین شما را پاسخگو باشند. در این دزدگیرها ماشین یک مانیتور قرار داده شده است. این مانیتور قابلیت این را دارد که اتفاقاتی که برای ماشین شما رخ می دهد را به نمایش بگذارد. البته این به معنی به نمایش گذاشتن تمام جزئیات نیست.

نکاتی که قبل از خرید دزدگیر ماشین در کرج

دزدگیرهای رمزدار : برخی از سارقان برای ورود به ماشین از اهرم و وسایل دیگر استفاده می‌کنند و برخی دیگر از طریق هک کردن دزدگیر بدون دخالت دست و استفاده از وسیله‌هایی مانند اهرم، دست به سرقت می‌زنند. برخی از ریموت‌های دزدگیر قابلیت این را دارند که با رمزگذاری بر روی آن‌ها این امکان را از سارقان سلب کنند.

سهولت نصب : نکته دیگری که هنگام خرید دزدگیر ماشین بهتر است به آن توجه شود، سهولت در نصب و راه اندازی آن است. نصب سیستم هشدار اتومبیل شامل سیم‌های زیادی می‌شود و با سیستم برقی اتومبیل شما نیز درگیر است. از آنجایی که نصب این سیستم‌ها می‌تواند سخت باشد، گاهی اوقات لازم است از افراد متخصص نصب دزدگیر خودرو در کرج کمک بگیرید.

اعلام سرقت از راه دور : همیشه این آژیر خودرو نیست که شما را از سرقت مطلع میکند بلکه برخی دزدگیر ها هر گونه فعالیت غیر مجاز را در نمایشگری که دارا می باشد به شما گزارش میدهد به طور مثال اگر سارق اقدام به شکستن شیشه کند در نمایشگری که همراه شماست به صورت متنی یا حتی تصویری شما را از این فعالیت غیرمجاز دقیقا با خبر میکند.

نصب دزدگیر ماشین در کرج

نصب دزدگیر ماشین در کرج بسیار راحت است به شرطی که سیم کشی خودروی شما استاندارد و قابل قبول باشد امروزه اکثر خودرو ها از نمودار یکسانی برای سیم کشی استفاده میکنند و کاملا قابل تشخیص است که کدام سیم را بیرون بیاورید و به سیستم آلارم متصل کنید.
باکس کنترل را باید در جایی مانند زیر صندلی یا زیر داشبورد نصب کنید تا کاملا مخفی باشد در غیر این صورت سارق میتواند سیستم دزدگیر را دستکاری کند و مانع عملکرد صحیح دزدگیر شود.
آژیر را در یک سطح قابل دسترس در محفظه ی موتور نصب کنید حتما به این نکته توجه کنید که آژیر را به طرف پایین قرار دهید تا از نفوذ آب و آسیب رسیدن به آژیر جلوگیری شود.
بهتر است آژیر را در محل عبور سیم ها نصب کنید تا مجبور به سوراخ کردن مجدد نباشید و در نهایت از همان محل عبور سیم ها برای نصب آژیر استفاده کنید.
قبل از اتصال آژیر به همه حسگر ها ابتدا باز و بسته کردن خودرو را تست کنید سپس حسگر های صندوق عقب، کاپوت و … به باکس کنترل و آژیر تا نصب دزدگیر ماشین در کرج خود را کامل انجام دهید .

قیمت دزدگیر خودرو در کرج چقدر است ؟

قیمت دزدگیر خودرو در کرج سوالی در ذهن جویندگان این محصول است پیشنهاد ما به شما این است که در هنگام خرید زیاد به قیمت دزدگیر خودرو در کرج توجه نکنید یا به عبارتی کیفیت را فدای قیمت نکنید. زیرا افرادی بوده‌اند که برای پرداخت هزینه کمتر سرمایه خود را از دست داده‌اند. سعی کنید در این یک مورد خاص بهترین گزینه ای که میتوانید را انتخاب کنید! برای خرید دزدگیر ماشین در کرج می‌توان به لیست ارائه دهندگان این خدمات مراجعه کرد.

نوشته های مرتبط