خدمات

کفسابی در کرج + نماشویی در کرج با کیفیت مناسب

کفسابی و نماشویی ساختمان در کرج : شاید از نامش مشخص باشد که به چه معناست اما این معنا را به صورت کامل برای افراد باز خواهیم کرد. کفسابی در کرج به این معنا می باشد، که شما کف محیط ساختمان خود را سابیده و صیقل دهید. کفسابی ساختمان می تواند در هر محیطی مانند محیط های کاری، اداری، مسکونی و … صورت گیرد. این موضوع در ترمیم کف ساختمان بسیار مورد توجه بوده است و افراد زیادی از آن برای زیبا سازی و مرمت خانه های خود استفاده می کنند. در کل می توان گفت کفسابی در کرج به این معناست که افراد لایه های مرده و زشت کف ساختمان خود را برداشته و با یک صیقل آن را زیبا نمایند.

کفسابی در کرج برای چه مواردی لازم است ؟

کفسابی در کرج برای سطوح سنگی

کفسابی در کرج در دو جنس چوبی و سنگی بیشتر مورد توجه می باشند. اما اشاره به این موضوع الزامی است که سطوح سنگی بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند و حدود ۸۰ درصد از کف ساختمان ها با سنگ های مختلفی پردازش شده اند. کفسابی سطوح سنگی به این صورت است که لایه هایی که از سنگ دچار کثیفی و یا خرابی شده اند، برداشته می شوند و این محیط ها زیبایی بیشتری را کسب می کنند. در کفسابی ساختمان هایی که کفشان سنگی می باشد، دستگاه های بیشماری با توجه به نوع سنگی که در آن محیط استفاده شده است، مورد بهره وری قرار می گیرند.

کفسابی در کرج برای سطوح چوبی (پارکت)

کفسابی ساختمان هایی که در آن از پارکت های چوبی استفاده شده است، بسیار مهم می باشند. سطوح چوبی به دلیل آنکه بسیار آسیب پذیر می باشند، به مرور زمان از کیفیت آن کاسته می شود و نیاز به یک سری از کارهای ترمیمی دارند. افراد می توانند در این مواقع با استفاده از کارهای ترمیمی، سطوح این پارکت ها را صیقل دهند و ضایعاتی که به مرور زمان بر روی آن ها رخ داده است را از بین ببرند. لازم به ذکر است پس از آن که کفسابی ساختمان در کرج بر روی این پارکت ها صورت گرفت، باید ماده ای را به نام رزین بر روی آن پخش نمایید، تا زیبای سطح آن دو برابر شود. لازم به ذکر است در این راه افراد می توانند از شرکت های کفسابی در کرج استفاده نمایند.

نماشویی در کرج

نماشویی در کرج از چند مرحله اصلی تشکیل شده است که شامل : اطلاعات اولیه ، بررسی دقیق ، تعیین مواد و هزینه شستشو ، انتخاب نوع نماشویی با داربست یا با طناب ، همچنین بر اساس برق موجود در منطقه مسکونی یا اداری و پیشنهاد خود کارفرما نوع دستگاه نیز معین می شود. نماشویی ساختمان در کرج به قدری بازار گسترده ای دارد که تیم ها و شرکت های زیادی پا در این عرصه گذاشته اند .

نماشویی ساختمان شمامل چه مواردی می شود ؟

 • نماشویی ساختمان با داربست و بدون داربست
 • نماشویی ساختمان با مواد نانو و مناسب
 • نماشویی ساختمان با سیلیس و پولیش
 • نماشویی ساختمان با سند بلاست
 • نماشویی ساختمان با واتر جت
 • نماشویی ساختمانی با بررسی های توسط افراد متخصص
 • نماشویی ساختمان با طناب
 • استفاده از جدیدترین دستگاه های شستشوی نمای ساختمان
 • استفاده از دستگاه سند بلاست سه فاز برای نماشویی
 • شستشوی نمای شیشه ساختمان
 • شستشوی نمای آجری ساختمان
 • ماشویی نمای گرانیتی ساختمان
 • نماشویی نمای تراورتن
 • شستشویی نمای فریم لس ساختمان
 • نماشویی طرح دار نمای ساختمان
 • نماشویی کامپوزیت در نمای ساختمانی

چرا شستشو نما را باید به صورت دوره ایی انجام دهیم؟

نمای ساختمان هم مثل بقیه اجسام نیازمند نگه داری و شستشو است
اگر در مواقعی که نمای ساختمان جرم گرفته و خیلی کثیف شده باشد شستشو نما انجام نپذیرد این جرم و آلودگی که اسیدی هم هستند بر روی سنگ باقی می ماند و باعث تخریب و سوراخ شدن سنگ نما می شود در برخی موارد حتی این آۀودگی به پشت سنگ نفوذ کرده و باعث افتادن سنگ نما می شود.
پس در واقع می توان گفت نماشویی یک نوع پیشگیری در مقابل تخریب و افتادن سنگ است
نکته دیگری که در این مبحث جا دارد در مورد آن صحبت شود این است که اگر سنگ نما خیلی شل شده باشد باید قبل از نماشویی اقدام به پیچ و رولپلاک نما و سپس شستشو شود.

ابزار های شستشو نما ساختمان

نوع ابزاری که برای شستشو نما استفاده می شود را نوع نما و میزان جرم و کثیفی نما تعیین می کند بر اساس نوع نما ما چهار روش شستشوی نما داریم
شستشو با ابر و تی برای نماهای شیشه ایی و کامپوزیتی مناسب است و با ابر و تی شیشه و کامپوزیت نما تمیز شده و لکه گیری می شود
شستشو با دستگاه واترجت : برای نماهای سنگی و نماهای تقریبا تمیز استفاده می شود در واقع در این روش به کمک دستگاه واترجت آب کم فشار شهری به آب بسیار پرفشار تبدیل شده و روی نما پاشیده می شود و نما کاملا تمیز می شود

شستشو با دستگاه واترسندبلاست : این روش شستشو نما برای نماهای آجری و نماهایی که بسیار کثیف و نماهایی که رنگ و قیر بر روی آنها ریخته است کاربرد دارد در این روش آب با سیلیس که یک ماده شبیه ماسه بادی است به محل مورد نظر گرفته می شود تا هم عمل شستشو انجام شود و هم عمل لایه برداری.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *