تفریح و سفر

فست فود کرج + بهترین فست فود در کرج کجاست؟

فست فود در کرج که طرفداران خاص و فراوان خود را دارد و اما بهترین فست فود در کرج چه ویژگی هایی دارد. هرقدر آدم سالم‌خوری باشید، باز هم روزهایی هست که نمی‌توانید بر وسوسه بوی پیتزا یا گاززدن برگر غلبه کنید. مواد غذایی مورد استفاده در فست فودی ها معمولا ارزان تر از رستوران ها است. به همین دلیل غذاهای موجود در این مکان ها با قیمت مناسب تری ارائه می شوند.

در واقع فست فود در کرج به غذاهایی گفته می شود که پخت آن ها با سرعت بیشتری نسبت به غذاهای خانگی انجام می شود و سریع قابل خوردن است. انواع پیتزا و سالادها، همبرگر، چیز برگر، هات داگ، میگو و ماهی سوخاری، سیب زمینی سرخ کرده، مرغ سوخاری، ناگت مرغ و… شامل میشود.

ویژگی بهترین فست فود در کرج چیست؟

تناسب و توازن بین غذاها

بیشتر غذاهای موجود در منوی فست فود های کرج غذاهای سرخ شده چیبسی یا بسیار چرب هستند. در حالی که در یک فست فود خوب در کرج هنگام تهیه منو باید تناسبی میان غذاهای گریل، سرخ شده، کبابی یا پخته در نظر گرفته شده باشد.

بهترین فست فود در کرج بهداشت خوبی دارد

رعایت اصول بهداشتی در کارکنان بهترین فست فود در کرج باید آنقدر مشهود باشد که مشتریان با یک بار آمدن به آنجا از این موضوع مطلع شود. داشتن کلاه و دستکش و البته لباس‌های یکدست تمیز و با رنگ روشن و پاک کردن سریع میز غذایی که پیش از این مشتری دیگری از آن استفاده کرده است نکته های اولیه هستند که باید به آن ها دقت شود.

پرسنل مودب از شاخص های بهتررین فست فود در کرج است

مناسب بودن سر و وضع کارکنان و پاسخگو بودن آنها در برابر مشتری از ویژگی های یک فست فود خوب است. آنها باید با کمال ادب و احترام به درخواست‌های مشتری پاسخ دهند. رعایت این نکته ها ابتدایی ترین موارد در امر مشتری مداری در فست فود های کرج است.

قیمت غذاهای فست فود

برخی از مردم تصور می کنند وقتی قیمت غذایی بسیار گران است، آن غذا با کیفیت است یا فست فود های گرانقیمت، الزاماً امکانات و بهداشت بسیار بهتری نسبت به دیگر فست فود های کرج دارند، اما این مساله صحت ندارد، نمی توان از روی قیمت فست فود ها به کیفیت آنها پی برد.

پرس های غذایی به اندازه مناسب

یک فست فود خوب در کرج در مصرف مواد غذایی زیاده‌روی نمی‌کند و این ویژگی خود را به عنوان یک صفت ویژه به مشتری می شناساند. تمام پرس های سرو شده در فست فود باید به اندازه یک فرد عادی باشد و بشقاب با بهترین تزیینات در اختیار مشتری قرار گیرد به طوری که هم سیر شود و هم احساس پری نکنند.

در فست فود های کرج معمولا چه غذاهایی سرو میشود؟

مرغ سوخاری

مرغ سوخاری جای خود را میان فست فود های پرطرفدار دنیا باز کرده است. این روزها در رستوران‌ ها، فودکورت‌ ها و فست فود ها می توان به وفور شاهد مشتریانی بود که جعبه های مرغ سوخاری را در دست دارند.

سیب زمینی سرخ شده

سیب زمینی سرخ کرده یکی از غذاهای محبوب در کل دنیا شناخته می شود. سیب زمینی سرخ کرده نیز به طور مستقل در کنار نوشابه ترکیبی ایده آل است و هم در کنار همبرگر و ساندویچ های مختلف سرو می شود.

پیتزا

یک نان صاف که با سس گوجه فرنگی، پنیر و چاشنی های مختلف پر شده است و درون فر قرار می گیرند. پیتزا غذایی مدرن که در ایتالیا اختراع شده و در سراسر جهان محبوب است. مشهور ترین دستور پخت ایتالیایی امروزه به یکی از محبوب ترین و فست فود های پرطرفدار دنیا تبدیل شده است.

دبل برگر

همانطور که بالا تر نیز گفته شد تمامی برگر ها با هر طعم و مزه ای که باشند بین تمامی مردمان کشور های مختلف محبوب و جزء فست فود های پرطرفدار به حساب می آیند.

ساندویچ مرغ

این نوع فست فود نیز یکی دیگر از فست فود های پرطرفدار در سراسر جهان می باشد که همواره جایگاه خود را در قلب عاشقان فست فود حفظ کرده است.

هات داگ

سوسیس پخته شده در یک نان برش خورده (نان باگت) و با طعم دهنده هایی مثل خردل، کچاپ، پیاز، سس مایونز، طعم و مزه میگیرد، در کنار پنیر و چیلی تهیه می شود.

همبرگر مرغ

برای پخت همبرگر مرغ ابتدا فیله مرغ را با طعم دهنده ها مزه دار کرده و در فر قرار دهید، برای سرو این ساندویچ می‌توانید از پیاز حلقه حلقه شده و یا پیاز سوخاری استفاده نمایید.

همبرگر

همبرگر دارای انواع متفاوتی دارد. یک نوع ساندویچ است که دارای یک یا چند تکه گوشت است که بین دو یا چند نان بریده شده قرار گرفته و با چاشنی ها تزئین شده است.

ساندویچ

یک نوع غذا که در آن غذا را در دو یا چند تکه نان قرار می دهند. ساندویچ یکی از فست فود های پرطرفدار دنیاست که انواع مختلفی دارد. ترکیبات مواد در دنیای ساندویچ ها هیچ محدودیتی ندارد. به‌طور سنتی، برای تهیه‌ ساندویچ از نان، ژامبون و پنیر استفاده می شد، اما این روزها محتویات ساندویچ‌ها بسیار متنوع شده‌اند.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *