ساختمان

تعمیرات و سرویس پکیج در کرج + قیمت این خدمات چقدر است؟

قیمت تعمیرات و سرویس پکیج در کرج چقدر است؟  تعمیر پکیج و سرویس پکیج تعمیرات پکیج چه زمانی انجام می گیرد و چه ضرورتی دارد؟بدون شک پکیج شما دچار مشکل یا خرابی شده است و شما برای رفع این مشکل و یافتن پاسخ سوالاتتان به اینترنت مراجعه کردید و با سرچ کلمه تعمیر پکیج در کرج به دنبال راه حلی برای رفع مشکل پکیج تان می گردید.

سرویس پکیج در کرج چه کمکی به شما خواهد کرد؟

سرویس کردن پکیج در کرج به نوعی پیشگیری قبل از درمان است!ممکن است ماه ها و شاید سال هاست که پکیج شما برایتان بی نقص کار می کند.احتمالا بر این باورید که هیچ مشکلی برای آن پیش نیامده است.

اما در بعضی از موارد باید بگوییم که اشتباه می کنید!ممکن است در خلال کارکرد پکیجتان کم کم مشکلی پیش آید که از آن خبر ندارید و همین مشکل ادامه دار می شود و طی یک ماه به کلی عملکرد سیستم شما را به هم خواهد ریخت.در این گونه از موارد است که اگر اقدام به سرویس پکیج در کرج خود می کردید دیگر شاهده این زیان های گزاف نخواهید بود.

انواع پکیج

پکیج‌های دیواری در کرج با حداقل صدا و مصرف برق، آب لازم برای رادیاتور شوفاژها، شستشو و حمام را گرم می‌کنند. به همین دلیل نباید از محبوبیت این سیستم گرمایشی تعجب کنیم. راندمان بالا و نیاز به فضای کم نیز مزید بر علت شدند تا موتورخانه‌ها به مرور زمان جای خود را به پکیج‌ها بدهند. اما مانند هر دستگاه دیگری، پکیج‌ها نیز دچار مشکلاتی می‌شود و به تعمیر پکیج در کرج و یا سرویس نیاز پیدا می‌کنند.

پکیج دیواری

پکیج دیواری در کرج برای محیط‌های جمع‌وجور مانند آپارتمان‌های امروزی (حتی دوخوابه‌ها) و شرکت‌ها بسیار مناسب است. مزیت اصلی پکیج دیواری اشغال فضای بسیار کم است. شما می‌توانید پکیج دیواری را در بالکن، تراس و یا حتی در یک کابینت در آشپزخانه نصب کنید.

مدل های پکیج دیواری

  • پکیج تک مبدل : برای گرم کردن آب مصرفی (آب لوله‌های گرم آشپزخانه و سرویس‌های بهداشتی) و آب گرم رادیاتورها (که گرمایش محیط را انجام می‌دهد) از یک مبدل استفاده می‌کند.
  • پکیج دو مبدل : گرم نمودن آب مصرفی خانه و آب گرم جاری در رادیاتورها با استفاده از دو مبدل جداگانه انجام می‌شود.
  • پکیج چگالشی : این مدل پکیج در مصرف انرژی بسیار بهینه است و بخشی از انرژی مصرفی برای گرم شدن آب را برای گرم کردن آب سرد ورودی پکیج مورد استفاده قرار می‌دهد.
  • پکیج مخزن‌دار : در این مدل یک مخزن با حجم متوسط 50 لیتر وجود دارد که باعث می‌شود نوسان کمتری در دمای آب خروجی پیش بیاید.

پکیج زمینی

در شرایطی که مساحت خانه یا ویلای شما بیش از 150 متر مربع است و مایل به استفاده از پکیج در کرج هستید، پکیج زمینی گزینه مناسبی است. مزیت این پکیج نسبت به نوع دیواری، ظرفیت بیشتری است که برای گرم کردن آب دارد، به خصوص برای ویلاها و یا آپارتمان‌های بزرگ. پکیج زمینی دارای مخزن داخلی است که نوسان دمایی را کمتر می‌کند، و در برخی مدل‌ها دارای مشعل جداگانه است.

قیمت تعمیر پکیج در کرج چقدر است؟

چندین مورد بر قیمت تعمیرات پکیج در کرج ، اثرگذار است؛ از جمله قطعاتی که خراب شده‌اند و نیاز به تعویض یا تعمیر دارند. نرخ اتحادیه برای تعمیر پکیج در سال 1402 که به طبع از سال 401 بییشتر شده است. همچنین، هزینه ایاب و ذهاب تعمیرکار پکیج در کرج به منزل یا محل مدنظر شما، بر قیمت تعمیر پکیج در کرج اثر می‌گذارد.

سوالات متداول تعمیر پکیج در کرج

پکیج ها جزء آن دسته از لوازم منزل می باشند که عملکرد صحیح آنها زندگی شما را تحت تاثیر قرار می دهد، یعنی در صورتی که پکیج ها به هردلیلی خراب شوند و از کار بیفتند بخشی از زندگی شما را تحت تاثیر قرار می دهند، بنابراین شما نیاز دارید تا به محض اینکه خرابی و یا مشکلی در پکیج هایتان به وجود آمد در سریع ترین زمان ممکن برطرف کنید.

چرا پکیج های دیواری دچار افت فشار می شوند؟

یکی از رایج ترین سوال ها برای کسانی که از پکیج دیواری استفاده می کنند، آن است که چرا پکیج دچار افت فشار می شود؟ در پاسخ به این سوال می توانیم بگویم که خرابی شیر تخلیه فشار، خرابی شیر پرکن، نشتی داخل سیستم، سوراخ شدن منبع انبساط ازجمله رایج ترین دلایل برای افت فشار پکیج می باشد.

چرا پکیج دچار نشتی آب می شود؟

برای دانستن دلایل نشتی آب در ابتدا باید اتصالات لوله ها را بررسی کنید تا از محکم بودن و درست بودن آن ها اطمینان حاصل کنید و در صورتی که اتصالات محکم نبودند شما می توانید از واشرها برای حکم کردن اتصالت کمک بگیرید، در مرحله دوم شما باید بررسی کنید تا ببینید که آیا حفره ای در پکیج ایجاد شده که منجر به نشتی آب شود یا خیر.

چرا پکیج سر و صدا درست می کند؟

احتمالا تا به حال تجربه کرده اید که پکیج شما سروصدا تولید کند، از جمله دلایل سروصدای پکیج ها منبسط و منقبض شدن لوله های آب در اثر گرم و سرد شدن آب در لوله ها می باشد. البته وجود هوا در لوله های پکیج از دیگر دلایل تولید صدا در پکیج می باشد.

دلیل خارج شدن نور پیلوت از پکیج چیست؟

دلیل اصلی خارج شدن نور پیلوت از پکیج، شکسته شدن ترموکوپل می باشد. در پکیج ها برای اندازه گیری و اعلام دما از ترموکوپل استفاده می کنند. دلیل خارج شدن نور و آتش پیلوت از بین رفتن عایق پکیج می باشد.

چرا پکیج به صورت خود به خود خاموش می شود؟

دلایل مختلفی برای خاموش شدن ناگهانی پکیج وجود دارد که از جمله این دلایل می توانیم به کم شدن فشار آب، خراب شدن ترموستات، منجمد شدن لوله ها، خرابی گاز، وجود هوا داخل سیستم پکیج و … می باشد.

چرا دمای آب مصرفی کم می باشد؟

بعضی اوقات با اینکه دمای آب در مدار گرمایشی بالا می باشد، دمای آب مصرفی پایین می باشد. دلایل آن به صورت زیر است. احتمال خرابی قطعه ای به نام برد کنترل اگر پکیج شما از نوع تک مبدل باشد درفصل زمستان هم باشیم علت آن فعال نبودن فلوسوئیچ می باشد. خرابی قطعه ای به نام برد کنترل کاهش فشار آب یکسری عیوب در برد.

چرا پکیج مدام خاموش و روشن می شود؟

شاید برای شما این اتفاق افتاده باشد که که پکیج شما مرتبا خاموش و روشن شود مخصوصا زمانی که از آب گرم استفاده می کنید به دلیل میزان نبودن هوای لازم جهت صورت گرفتن احتراق و عدم تنظیم شیر برقی گاز پکیج می باشد. ایجاد رسوب هم در مبدل باعث روشن و خاموش شدن دستگاه می شود.

نوشته های مرتبط