ساختمان

درب اتوماتیک کرج + تعمیرات و نصب درب اتوماتیک در کرج

تعمیرات و نصب درب اتوماتیک در کرج : خرید کرکره های برقی (اتوماتیک ) به این معنی است که شما در حفظ حریم خصوصی و امنیت خانواده سرمایه گذاری کرده اید . برای اینکه درب منازل و یا سایراماکن به آسانی باز و بسته شود ، نصب درب کرکره ای اتوماتیک در کرج پیشنهاد می شود . بعنوان مثال هنگام پارک خودرو در پارکینگ ، دیگر نیازی به پیاده شدن و باز کردن در نیست . پس درب اتوماتیک به گونه ای طراحی و تولید شده است که به راحتی خراب نشود و علاوه بر امنیت ، رفاه را نیز برای شما به ارمغان بیاورد.

انواع درب اتوماتیک

الکترومکانیک

این نوع درب اتوماتیک در حال حاضر بیشترین کاربرد را دارد اکثر کمپانی های سازنده درب اتوماتیک پارکینگ مدلهای الکترومکانیک را تولید می نمایند و همه ی تولید کنندهای داخلی جز مدلهای الکترومکانیک چیز دیگری تولید نمی کنند.

هیدرولیکی

درب اتوماتیک هیدرولیکی از قدرت فشار روغن برای باز و بسته نمودن درب پارکینگ استفاده می نماید. ظاهر این درب ها پارکینگی تفاوت زیادی با مدلهای الکترومکانیک ندارد . قیمت درب اتوماتیک پارکینگی هیدرولیکی بسیار بالاتر از مدلهای الکترومکانیکی می باشد.

کمپانی های انگشت شماری در دنیا به تولید درب هیدرولیکی پارکینگ می پردازند. خصوصیات کلی این نوع درب پارکینگ در زیر آورده شده است در درب های هیدرولیکی برای امنیت بیشتر و جفت شدن لنگه ها بر روی هم از قفل برقی استفاده می شود. تعداد تردد، میزان رفت و آمد در شبانه روز و موارد بسیار دیگری در انتخاب و خرید درب پارکینگ تاثیر گذار هستند.

تعمیرات درب اتوماتیک در کرج

در حال حاضر در مراکز مسکونی، تجاری، اداری، صنعتی، تفریحی و غیره از درب های اتوماتیک استفاده می شود. درب های اتوماتیک به مانند هر وسیله الکتریکی دیگری دارای یک عمر مفید هستند و پس از آن به مرور زمان اشکالاتی در آنها پدیدار شده و نیاز به تعمیر پیدا می کنند. تعمیر درب اتوماتیک در کرج گاهی نیاز به تعویض قطعات دارد و گاها پیدا نمودن قطعات آنها کار مشکلی است.

یکی از چالش های مراکز تعمیرات درب اتوماتیک در کرج تامین قطعات یدکی درب اتوماتیک است و گاهی فقدان قطعات یدکی منجر به تعویض کامل سیستم های درب اتوماتیک با هزینه بسیار زیاد خواهد شد. تعمیر درب اتوماتیک در کرج تا حد امکان باید در در سریعترین زمان ممکن انجام شود. حضور یک فرد قابل اطمینان از نظر اخلاقی و تخصصی در منزل مسکونی، مراکز تجاری و غیره برای تعمیر درب اتوماتیک، یکی از نگرانی های همیشگی اکثر مردم است.

هزینه تعمیر درب اتوماتیک

هزینه تعمیر قطعات درب های اتوماتیک با توجه به نوع خرابی و مشکل پیش آمده پس از بررسی کارشناسان تخمین زده می‌شود.البته نباید فراموش کرد که قطعات یدک با برندهای متفاوتی به بازار عرضه می‌شوند و بدون شک کیفیت یراق آلات به کار رفته بر روی قیمت نهایی تأثیرگذار خواهد بود. در این میان توصیه می‌شود فریب هزینه‌های ارزان قیمت برخی از تعمیرکاران غیرحرفه‌ای را نخورده و از مراکز مجاز کمک بگیرید .

نوشته های مرتبط