ساختمان

آیفون تصویری در کرج + نمایندگی فروش و نصب آیفون تصویری در کرج

آیفون تصویری در کرج اخیراً در آپارتمان ها جای تمام آیفون های معمولی را گرفته است. این محصول دارای طیف گسترده ای ازلحاظ ظاهر و کارایی بوده و هر کس بنا بر نیاز و هزینه ای که می خواهد صرف کند، قادر به انتخاب یکی از مدل‌های آیفون تصویری ساده تا پیشرفته خواهد بود.

آیفون تصویری در کرج برای آپارتمان ها جای تمام آیفون های معمولی را گرفته است. این محصول دارای طیف گسترده ای ازلحاظ ظاهر و کارایی بوده و هر کس بنا بر نیاز و هزینه ای که می خواهد صرف کند، قادر به انتخاب یکی از مدل‌های آیفون تصویری ساده تا پیشرفته خواهد بود.

آپشن ها و قابلیت هایی که در انواع متفاوت این محصول وجود دارد، موجب تنوع قیمت دربازکن تصویری موجود در بازار شده است.اگر خرید آیفون تصویری در کرج را از خود تولیدکننده و به‌صورت مستقیم انجام دهید، قطعاً قیمت آیفون تصویری در کرج نیز برای شما کمتر محاسبه خواهد شد.

فروش آیفون تصویری در کرج

قابلیت های کلیدی و اضافه برای خرید آیفون تصویری در کرج را بیان خواهیم کرد.

صفحه نمایش رنگی و اندازه

صفحه نمایش در آیفون تصویری نقش کلیدی دارد، چرا که قرار است تصاویر بیرون خانه را بر روی آن نمایش دهد. اما چیزی که باعث می شود قیمت آیفون تصویری تغییر کند، کیفیت و اندازه صفحه نمایش است. اکنون از برندهای سازنده از پنل های LED در محصول خود استفاده میکنند. که در هنگام فروش آیفون تصویری در کرج بر روی قیمت آن تاثیر مستقیم دارد.

تصویری کلید دار یا لمسی

در مدل های اقتصادی کلید های کار شده بر روی دربازکن تصویری برای مشاهده دم دری یا بازکن درب و همچنین مرور تنظیمات دستگاه از نوع مکانیکی می باشد و این کلید ها در مدلهای میان رده جای خود را به مدلهای کلید لمسی یا Touch Key می دهند.مدل های گرانقیمت تر و رده بالا نیز از صفحه نمایش تمام لمسی استفاده می کنند که تمام کلید ها از روی مانیتور حذف شده و بر روی صفحه نمایش پیاده شده است.

دربازکن تصویری گوشی دار و بدون گوشی

در ابتدا آیفون تصویری به مانند دربازکن صوتی با گوشی یا دهنی عرضه می شدند، اما به مرور مدلهای بدون گوشی نیز طراحی شدند که با حذف گوشی توانستند زیبایی بیشتری به خانه ببخشند.

در حال حاضر محصولات بدون گوشی را بیشتر در مدل های خارجی می بینیم چرا که هنوز مصرف کنندگان ایرانی با حذف گوشی در آیفون تصویری کنار نیامده اند. در آیفون های تصویری بدون گوشی یا هندزفری، صاحب خانه برای ارتباط صوتی با دم در نیاز به گوشی ندارد و می تواند با فشردن یک دکمه از روی مانیتور صدای دو طرفه را برقرار نماید.

ارتباط با گوشی موبایل :

این ویژگی یکی از خصوصیات بسیار خاص در مورد دربازکن ها به شمار می رود. با این قابلیت می توانید آیفون در منزل خود را از طریق Wifi به گوشی تلفن همراه خود متصل کنید. شرکت سازنده ی این دربازکن تصویری، یک اپلیکیشن هم در کنار آن ارائه می دهد که با نصب آن بر روی گوشی خود می توانید به سادگی کار ارتباط با دربازکن را انجام دهید.

گارانتی و خدمات پس از فروش

یکی از مهمترین مسائل در هنگام خرید آیفون تصویری در کرج ، توجه به میزان گارانتی آن است. گارانتی یک آیفون تضمین کننده میزان کارکرد آن است و بالاتر بودن عدد آن خیال خریدار را راحتتر می کند. شرکت های سازنده آیفون گارانتی بین یک تا سه سال برای محصولات خود در نظر میگیرند که در طی این مدت تمامی خدمات لازم برای کارکرد بهتر محصول را در اختیار شما قرار می دهند.

نمایندگی تعمیر آیفون تصویری در کرج

همواره باید دانست که تعمیرات آیفون تصویری در کرج نقش بسیار مهمی در طول عمر یک وسیله الکترونیکی دارند. این بدین معنیست که تعمیرات در طول عمر یک وسیله الکترونیکی نظیر آیفون تصویری نقش بسیار مستقیمی دارد.

تصور کنید یک آیفون تصویری کره ای با نام کوماکس نیاز به تعمیرات تخصصی دارد، حال اگر قطعه الکترونیکی معیوب با قطعه الکترونیکی چینی با کیفیت پاییین تعویض گردد علاوه بر کم شدن طول عمر دستگاه قطعات دیگر را در معرض خطر سوختگی قرار خواهد داد.

یا اگر تعمیرکار آیفون تصویری در کرج به خوبی قطعات را در سر جای خود قرار ندهد و به پی سی بی برد آسیب برسد، احتمال سوختگی دستگاه بالا رفته و طول عمر نیز کاهش می یابد. پس همواره به دنبال مکانی معتبر با دانش تخصصی تعمیراتی بالا باشید تا به دستگاه یا آیفون تصویری خود آسیب نرسانید.

نصب آیفون تصویری در کرج

نصب آیفون تصویری در کرج یکی از ضروریات زندگی مدرن امروزی است. یکی از دغدغه‌های ما داشتن امنیت و حفظ حریم خصوصی است، که می‌توان با نصب آیفون تصویری و حتی نصب آیفون صوتی در ساختمان تا حدودی این امنیت را تامین نمود. با نصب آیفون تصویری در کرج، علاوه بر صوت فرد، می‌توانید تصویر چهره اون را مشاهده کنید و در برخی مدل‌های جدید، می‌توانید از صورت فرد عکس بگیرید تا صورت حادث شدن موردی، از آن استفاده کنید.

هزینه نصاب آیفون تصویری

سیم کشی آیفون صوتی و نصب آیفون تصویری به عنوان یک بخش مهم در برق کاری ساختمان شناخته می‌شود. نصب آیفون تصویری و نصب آیفون صوتی باید به صورت درست، اصولی و طبق نقشه سیم کشی آیفون صوتی انجام شود.

جالب است بدانید نقشه آیفون صوتی در مدل‌های مختلف متفاوت است. به عنوان مثال نقشه نصب آیفون صوتی تابا یک طبقه با نقشه سیم کشی آیفون صوتی تابا قدیمی با هم فرق دارد.

قیمت آیفون تصویری در کرج

قیمت نصب آیفون تصویری در کرج به عوامل زیادی مانند تعداد واحدهای ساختمان، خدمات جانبی مورد نیاز، مصالح و تجهیزات مورد نیاز و … بستگی دارد.

برند آیفون تصویری و صوتی: برندهای زیادی در بازار آیفون تصویری فعالیت وجود دارند. برندهایی مانند تابا، آلدو، تکنما، الکتروپیک، کالیوز، سیماران و کامکث که محصولات خود را در ایران تولید می‌کنند و برندهای سامسونگ، اف اف، Fermax، پاناسونیک، سوزوکی، کوماکس (Commax) از برندهای خارجی هستند؛ در بازار موجودند.

در واقع قیمت خرید آیفون تصویری در کرج را هنگام تخمین هزینه نصب آیفون تصویری در نظر داشته باشید.
هزینه ایاب و ذهاب: در بعضی از موارد نصاب آیفون تصویری و برق کار، بخشی از هزینه نصب آیفون تصویری را برای هزینه ایاب و ذهاب خود در نظر می‌گیرند.
خرید محصول: اینکه آیفون تصویری مورد نظر شما پیشاپیش خریداری شده یا همراه با نصب خریداری خواهد شد، در قیمت گذاری بسیاری از متخصصان تاثیرگذار خواهد بود.

نوشته های مرتبط