ساختمان

درب ضد سرقت کرج + تولید کننده و نصاب درب ضد سرقت در کرج

درب ضد سرقت در کرج دارای امنیت بیشتری نسبت به درب های چوبی معمولی است و این امنیت بیشتر بستگی به ساختار درب ضد سرقت مربوط است.هنگام سلخت درب های ضد سرقت از چارچوب های فولادی استفاده میشود که این چارچوب ها توسط دستگاه های ویزه فرم دهی شده اند و مثل یک بدنه عمل میکنند یعنی سایر بخش های درب ضد سرقت روی آن سوار میشوند.

ویژگی های درب ضد سرقت با کیفیت

مسلما وقتی کسی می خواهد به خرید این درب ها اقدام کند به روز ترین و با کیفیت ترین آن ها را برای خرید می پسندد. اما برای خرید با کیفیت ترین درب ضد سرقت باید با ویژگی های درب ضد سرقت در کرج با کیفیت کاملا آشنا باشیم تا در خرید موفق باشیم.

امروزه هر کسی که می خواهد در حریم خانه ی خود طعم واقعی امنیت را بچشد به خرید درب های ضد سرقت اقدام می کند. مخصوصا در آپارتمان ها که رفت و آمد همگانی است باید حتما از این درب ها استفاده نمایند.

در بازار درب ضد سرقت در کرج شما می توانید انواعی از درب های ضد سرقت ایرانی، ترک و چینی را ببینید. اما ممکن است که در خرید درب ضد سرقت در کرج هر کدام از آن ها مردد باشید به همین جهت باید با ویژگی های درب ضد سرقت با کیفیت آشنا باشید تا در میان این همه از انواع مختلف درب ها یکی را به عنوان بهترین انتخاب نمائید.

انواع درب ضد سرقت در کرج

روکش راش طبیعی

روکش راش طبیعی یکی از معروفترین روکش های طبیعی بازار می باشد.این روکش از چوب راش تهیه شده است که یکی از مرغوبترین ها به حساب می آید و رگه های چوب یر روی این روکش به چشم می خورد که به جذابیت این رویه کمک می کند.

روکش گردو طبیعی

روکش گردو طبیعی که پر رگه تر از روکش راش می باشد یکی دیگر از روکش های مرغوب بازار است که در دربهای ضد سرقت به کار برده می شود.این روکش نیز همانند راش از نظر ظاهری بسیار چشم نواز می باشد.

روکش لمینیت

این روکش از جنس کف پوش های لمینیت کار شده در ساختمان می باشد. این روکش از مواد چوبی ساخته می شود ولی این بدان معنی نیست که مستقیما از خود چوب درختان ساخته شده باشد .این روکش نیز در مواردی از جمله در کفپوش ها ، دیوارپوش ها ، درب و… مورد استفاده قرار میگیرد.

از مزایای آن میتوان به مقاومت در برابر اشعه ماورابنفش که باعث جلوگیری از تغییر رنگ آنها می شود و مقاومت در مقابل عوامل محیطی نیز اشاره کرد ونیز یکی دیگر از مزایای این لمینیت ها نسبت به سایر روکشها این است که شکل ظاهری آنها کاملا شبیه به چوب واقعی می باشد.

روکش هایگلاس

این ر وکش نوعی از انواع MDF است که روی آن از جنس پلگسی گلاس می باشد که از نوع پلی کربنات شفاف است. این ماده نسبت به شیشه سبکتر و مقاومتر است.

روکش هات پرس

این روکش هات پرس از ضعیف ترین روکش ها می باشد که در دربهای ضد سرقت کار می شود.این روکش طرح پتینه که سابقا در دربهای اتاقیHDF کار می شد را در این روکش می بینید و جزو ارزانترین روکش های موجود در بازار می باشد.

روکش پرینت

روکش چاپی یا پرینتی به صورت مصنوعی می باشد که رگه های چوب بر روی MDF چاپ می شود و به صورت طبیعی نمی باشد.

تعمیرات درب ضد سرقت در کرج

درب ضد سرقت پس از مدتی استفاده و بنا به دلایل متعددی دچار مشکلاتی میشوند که نیاز به تعمیر درب ضد سرقت در کرج احساس میشود و چون درب های ضد سرقت دارای پیچیدگی های منحصر به فردی هستند،تعمیر و رگلاژ آن نیاز به تخصص داشته و افراد با تجربه با ابزار مخصوص این کار را انجام می دهند.

  • ایراداتی احتمالی درب ضد سرقت
  • از کار افتادن قفل درب ضد سرقت
  • ایجاد ایراد در یراق الات درب ضد سرقت
  • خراب شدن و شکستن لولای درب
  • خراب شدن و از کار افتادن مغزی درب ضد سرقت
  • ایجاد گیر و خارج شدن از رگلاژ درب ضد سرقت و مشکل در بسته شدن ان
  • خرابی چشمی درب ضد سرقت که نیاز به تعویض دارد
  • کم شدن کارایی دستگیره درب ضد سرقت و یا از کار افتادن آن
  • نمایندگی درب ضد سرقت در کرج

نمایندگی فروش درب ضد سرقت در کرج برای یک شرکت یا یک فرد است برای فروختن محصولات و کسب سود از طرف شرکت تولید کننده.در این روش از تجارت نمایندگی فروش با خرید محصولات از شرکت یا فرد اصلی با قیمت کمتر از قیمت بازار، به فروش محصولات اقدام می‌کند تا به این ترتیب ضمن افزایش فروش و برند شرکت اصلی، نمایندگی فروش درب ضد سرقت در کرج نیز به سود و درآمد برسد.

نوشته های مرتبط