آموزش

آموزش خیاطی در کرج + بهترین آموزشگاه خیاطی در کرج کجاست؟

چه مواردی را در آموزش خیاطی در کرج یاد میگیریم ؟ بهترین آموزشگاه خیاطی در کرج چه ویژگی هایی دارد؟ آموزشگاه خیاطی خوب به شما کمک می کند ایده ها و طرح های خود را به واقعیت و یک لباس نو و جدید تبدیل کنید تا دقیقاً مطابق با سایز و مدلی مد نظر شما باشند.

شما در دوره های آموزشی یاد می گیرید که چگونه یک الگو طراحی کرده و آن را به پارچه منتقل نمایید. دوره‌های پیشرفته‌ آموزش خیاطی در سطوح بالا می توانند مهارت افراد را ارتقا داده و به آنها گزینه های حرفه ای تری را ارائه دهد.

چرا آموزش خیاطی در کرج؟

خیاطی برای شما شرایطی را فراهم می آورد که خود را از طریق ایده ها و خلاقیت های خود به دیگران معرفی کنید. از انتخاب الگوی مناسب و نوع پارچه گرفته تا انجام پروژه لباس، هر جنبه ای از این فعالیت به شما امکان می دهد در طراحی لباس خود نوآور باشید. همچنین به شما اعتماد به نفسی می دهد که به آن تکیه کنید زیرا خلاقیت های شما می تواند شما را از بقیه افراد متفاوت کند.

بهترین آموزشگاه خیاطی در کرج چه ویژگی دارد؟

  • اساتید مجرب در کلیه زمینه های مربوط به خیاطی
  • امکانات و تجهیزات کارگاهی به روز و خوب
  • کارگاه بزرگ با نور مناسب و چرخ خیاطی پیشرفته
  • روش های به روز خیاطی و طراحی را به روز کنید

در آموزشگاه خیاطی در کرج چه نکاتی را یاد میگیریم؟

  • شناخت مواد اولیه، استفاده از ابزار مناسب و ارائه طرح های بدیع
  • چگونگی بکارگیری ابزار در کنار یکدیگر و تعامل آنها با هم
  • شناخت آناتومی بدن و درک درست از ابعاد و پوشش آنها
  • نحوه تهیه الگو متناسب با بدن و طرح مد نظر
  • انتخاب مدل های مناسب برای

انواع دوره های آموزش خیاطی

منجوق دوزی

در این مرحله خیاطی، شما می آموزید چگونه از منجوق برای تزیین لباس یا تابلو استفاده کنید، البته باید در کار خود حوصله و سلیقه زیادی را به کار ببرید تا نتیجه عالی داشته باشد.

ضخیم دوزی

در این مرحله خیاطی، هنرجو آموزش می بیند که بر اساس الگو هایی که آموزش می بیند، انواع پارچه های پاییزی و زمستانی را بدوزد.

نازک دوزی

نازک دوزی اولین دوره خیاطی است که طرفداران بسیار زیادی دارد. خیاطی دارای دوره های مختلفی است، قبل از هر چیز باید در یک آموزشگاه ثبت نام کرده و مرحله نازک دوزی را شروع کنید. اگر برای شما نیز سوال است که دوره نازک دوزی چقدر زول می‌کشد، باید بدانید که این دوره تقریباً ۶ تا ۹ ماه طول می کشد.

ابریشم دوزی

ابریشم دوزی، شیوه های متفاوتی دارد اما بطور کلی باید بتوانید اشکال مختلف را روی لباس پیاده کنید، در این مرحله خیاطی به شما آموزش داده می شود که بتوانید از نخ های ابریشمی و سوزن های خاص استفاده کنید.

لباس شب و لباس عروس

در این مرحله خیاطی، دوخت های تزیینی و انواع تکنیک های مربوط به دوخت لباس های مجلسی آموزش داده می شود، هنرجو باید مهارت زیادی داشته باشد تا بتواند لباس های مجلسی و با کیفیت عالی بدوزد.

فرق نازک دوزی و ضخیم دوزی در چیست؟

در خصوص فرق نازک دوزی و ضخیم دوزی باید بیان نمود که نازک دوزی پایه و اساس ضخیم دوزی می باشد. در ضخیم دوزی فرد می آموزد که چگونه لباس هایی مانند کت، پالتو، بارانی، جلیقه و … بدوزد. افرادی که در این دوره ها شرکت می نمایند با مهارت های راسته دوزی، چرخکاری صنعتی و .. آشنا می شوند. در این دوره ها شما می آموزید که لباس های خود را آستر کشی نمایید و مواردی چون لایی زدن و … را پیاده سازی کنید.در دوره های نازک دوزی مواردی چون انتقال الگو روی پارچه، دوخت درز و زیپ، شناخت انواع پارچه ها، اتو زدن، دوخت های ساده و … یاد داده می شود.

آموزش نرم افزاری در دوره های خیاطی یک ضرورت مهم است!

با توجه به گسترش استفاده از نرم افزار و دیجیتالی شدن بیشتر امور، امروزه استفاده از نرم افزار در امر خیاطی نیز بسیار مهم می باشد. از همین رو عموما توصیه می شود که آموزشگاه خیاطی برای امر یادگیری انتخاب شود که دوره های مخصوص در مورد یادگیری نرم افزار را نیز داشته باشد که هنرجو بتواند با تمام اصول مورد نیاز خود به راحتی آشنا شود.

نوشته های مرتبط