اتومبیل

نقاشی اتومبیل در کرج + بهترین نقاش اتومبیل های خارجی و ایرانی

نقاشی اتومبیل در کرج : نقاشی و بتونه کاری بدنه خودرو یکی از تخصصی‌ترین کارهایی است که بر روی بدنه آسیب دیده خودرو انجام می‌گردد تا بدنه خودرو مانند روز اولش شود. بتونه کاری بدنه خودرو یکی از پیش زمینه‌های رنگ زدن و نقاشی ماشین در کرج است.

از نقاشی بدنه خودرو با عنوان صافکاری با رنگ نیز یاد می‌شود که قبل از انجام آن لازم است پارگی و شکستگی بدنه خودرو در کنار قرشدگی و پستی و بلندی‌های ایجاد شده ترمیم شود تا صافکار بتواند رنگ بدنه خودرو را بی نقص درآورد.

این مسئله به خصوص در ماشین‌های لوکس خارجی بسیار حائز اهمیت است. هر بی دقتی که منجر به تغییر رنگ قسمتی از بدنه خودرو نسبت به سایر قسمت‌ها گردد می‌تواند صدمات مالی بسیاری را به صاحب خودرو وارد نماید.

نقاشی اتومبیل خارجی در کرج

اگر صاحب ماشین خارجی و لوکس هستید باید بدانید که برای انتخاب یک مرکز نقاشی اتومبیل خارجی در کرج خوب باید زمان زیادی صرف کنید و بعد از تحقیقات زیاد ماشین لوکس تان را به آنها بسپارید.

نقاشی ماشین های خارجی در کرج باید با استفاده ز ابزار خاص و مدرن انجام شود تا هیچ گونه ناهمواری و دو رنگی در آن دیده نشود. هرگونه بیتوجهی در رنگ کردن ماشن های خارجی و لوکس در کرج میتواند مقدار زیادی از قیمت آن بیندازد.

پس شما باید نقاش اتومبیل حرفه ای را برای این کار انتخاب کنید که تعهد کاری داشته باشد و از بهترین جنس رنگ برای نقاشی حرفه ای ماشین استفاده کند. هرچه جنس رنگی که برای نقاشی ماشین های خارجی در کرج استفاده میشود باکیفیت تر باشد نتیجه کار بهتر میشود و ماندگاری آن نیز روی ماشین بیشتر میشود.

اصطلاحات نقاشی اتومبیل

رنگ کوره ای در کرج: این رنگ فقط توسط کارخانه های خودروسازی انجام می گیرد چرا که نیاز به اتاق رنگ و سیستم پخت رنگ می باشد. این ابزار نیاز به هزینه کلانی دارد که صافکاری ها توانایی تهیه آن را ندارند. فقط تنها کاری که آنها می توانند انجام دهند این است که با استفاده از اشعه UV، به خشک شدن رنگ سرعت بدهند.

پولیش خودرو  در کرج : رنگ بر روی بدنه خودرو، هشت تا ده لایه می باشد و اصطلاحا گفته می شود که روی ورق بدنه خودرو را پوشش می دهد. پولیش بدنه خودرو یک لایه از این لایه ها می باشد که منجر می شود، خودرو براق تر دیده شود، پولیش خودرو توسط متخصص انجام می شود. انجام پولیش بیش از حد، به رنگ بدنه آسیب خواهد رساند.

واکس پولیش در کرج : واکس پولیش کاری شبیه به پولیش را انجام میدهد و بدنه خودرو را براق می کند اما تفاوتی که با پولیش دارد این است که لایه ی از رنگ را در بر نمی گیرد. کسانی که دوست دارند بدنه خودروشان زیباتر و براق تر جلوه کند، به طور معمول از واکس پولش استفاده می کنند.

نوشته های مرتبط